"זה הרבה יותר קשה ממה שנדמה": אושיית אינסטגרם אמריקאית הדהימה את העוקבים שלה כשפרסמה בחשבון שלה סרטון שבו היא עושה טוורקינג – כשהיא מאזנת בקבוק פלסטיק על ראשה.

אנג'לינה ולדז, בת 32 שמתגוררת בקליפורניה, פרסמה את התיעוד המקורי בחשבון הטיק טוק שלה, והוא נצפה יותר מ-20 אלף פעמים. לאחר מכן פרסמה את הסרטון גם בחשבון האינסטגרם שלה, שם יש לה יותר מ-344 אלף עוקבים – והתגובות? אתם בטח יכולים לתאר לעצמכם.

@its.angebaby

This is a lot harder then it looks who wants to take the challenge ##tickponchallage ##megknees ##carribean_queen ##foryoupage ##fychallenge

♬ original sound - WESTINDIMADE

"רק עכשיו קלטתי שיש לך בקבוק על הראש", כתב אחד העוקבים שלה. "הייתי צריך לראות את הסרטון כמה פעמים, פשוט הריקוד הסיח את דעתי". גולשת אחרת התרשמה גם היא מיכולות השליטה של ולדז בגופה והוסיפה: "כל הכבוד לך. גרמת לי לרצות לרקוד בעצמי".

בשיחה עם סוכנות ידיעות מקומית סיפרה ולדז שבעבר עבדה בתור מזכירה רפואית, ואז החלה ליצור תוכן באתר אונלי פאנס. כיום היא מרוויחה יותר מ-30 אלף דולר בחודש ממנויים ובקשות מיוחדות מהגולשים, חלקן מאוד מיוחדות.

View this post on Instagram

A post shared by Actress /fitness Influencer (@its_angebaby)

"אני מקבלת הרבה בקשות הזויות מהמנויים שלי", סיפרה. "אנשים רוצים תמונות של בית השחי או הבהונות שלי. פעם מישהו הציע לי כסף עבור סרטון שבו אני מפליצה, אבל סירבתי. אני עדיין לא מרגישה בנוח לעשות דברים כאלה מול המצלמה".