דוגמנית ברזילאית הפכה מטרה לבריונים ברשת אחרי שגולשים רבים טענו שהיא מנסה לחקות את הופעתה של לא פחות מאשר גל גדות. בשיחה עם אתר החדשות הבריטי Daily Star, הדוגמנית לטיסיה אנדרדה סיפרה שהכל התחיל אחרי שמספר גולשים טענו שהיא ביצעה כמה ניתוחים פלסטיים בשביל להיראות כמו גדות.

"ההאשמות ההזויות האלה מאוד הפתיעו אותי", סיפרה אנדרדה. "בחיים לא הייתי חושבת לעשות ניתוח פלסטי בשביל להיראות כמו מישהי אחרת. עשיתי את הניתוחים רק בשביל עצמי וככה אני נראית, מה אני אעשה?", אמרה והוסיפה שההאשמות החלו אחרי שהיא פרסמה שהשקיעה הון תועפות על שורה של ניתוחים פלסטיים.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

אנדרדה, עורכת דין לשעבר ודוגמנית אינסטגרם בהווה, השקיעה יותר מ-17 אלף דולרים על ניתוח להרמת ישבן והגדלת שפתיים, וכעת היא מספרת שמדי יום פונים אליה מאות גולשים ואומרים לה שהיא "חיקוי זול" של הכוכבת הישראלית – ולמרות זאת, אין לה טינה כלפי גדות.

"אני עדיין חושבת שגל היא יפיפיה אמיתית", הוסיפה הברזילאית. "חוץ מזה, מאז שאנשים התחילו להשוות ביני לבינה נוספו לי 5,000 עוקבים חדשים באינסטגרם – שזה תמיד טוב אם אתם שואלים אותי".

אגב, זו ממש לא הפעם הראשונה שאנדרדה עלתה לכותרות מסביב לעולם, ולפני כמה חודשים היא הסעירה את הרשת כשאמרה שלדעתה צריכים להוסיף לטינדר רובריקה ובה משתמשים יסמנו האם הם התחסנו נגד הקורונה או לא – שזה דווקא רעיון לא רע, במיוחד אם אתה חי עכשיו בברזיל.