מפגש משפחתי תמים הפך לאירוע מגה מביך אחרי שאחת המשתתפות שלחה לבעלה הודעה סקסית – והיא הגיעה לאדם הכי לא נכון. 

אנה מלור בת ה-25 מארה"ב, החליטה לפלפל את משחק הקלפים בבית של בעלה, רורי, ושלחה לו הודעה מלוכלכת בזמן שישבו יחד סביב השולחן המשפחתי, אבל כשהטלפון התריע - הייתה זו דווקא מורין, אמו של רורי, שקראה את הטקסט. 

בסרטון שעלה לחשבון הטיק טוק של בני הזוג אפשר לשמוע את התגובה של אנה לכך שמורין מרימה את הטלפון, וגם לראות את הפרצוף המזועזע של חמותה.

שניות לאחר מכן, בן זוגה של אנה, רורי, נראה כשהוטא תופס את הטלפון, צוחק לעצמו ושואל אותה: "קראת את זה?" – התשובה? כן אחי, ברור שהיא קראה את זה!

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Hi, we’re the Mellors! (@mellorlite) on

 

"הייתי בטוחה שזה הטלפון שלי", נשמעת מורין אומרת לבנה , "זה כל כך מגעיל!"., בתגובה, רורי נראה כשהוא מתפוצץ מצחוק יחד עם שאר האנשים בשולחן, ולמרות זאת, ניכר שאמו ממש לא מרוצה מהסיטואציה המביכה, וניותר לציין שהסרטון הפך עד מהרה לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-18 מיליון צפיות. 

זו כמובן לא הפעם הראשונה שאמא כלשהי מוצאת את עצמה המומה מהודעה שראתה בטלפון, ורק לפני שנה דיווחנו לכם על הפאדיחה של קלסי, בת 22 מבריטניה, ששלחה להוריה תמונה מחדר המלון שלה ושל בן זוגה, כשבאחת התמונות השניים עשו סלפי מול הראי בחדר – ושכחו להוציא מהפריים את ג'ל הסיכוך שלהם

"אבא אמר שהתמונות נהדרות", ענתה חזרה אמה של קלסי כשקיבלה את התמונה, והוסיפה: "אה, נחמד לראות גם את בקבוק הדורקס שלכם". הבריטית הצעירה ניסתה לטעון כי מדובר במשחה לשיכוך כאבי הברכיים של בן זוגה, אבל האם הבהירה לה שהיא לא סתומה וכתבה: "אבא התמקד על הבקבוק! הוא מזועזע כרגע" - והנה, גרמנו לכם לצחוק לקראת הסופ"ש. חשוב לא?