רק לפני יומיים סיפרנו לכם כאן על האירוע שהסעיר את ארגנטינה והתרחש בפרסידנסיה רוקה סאנס פניה - עיר שלווה שממוקמת במרחק של כ-1,100 קילומטר מבואנוס איירס. הסיפור שהסעיר את האזור בשבוע האחרון הצליח לחצות את גבולות פרובינציית צ'אקו בה ממוקמת העיר, והפך לאחד הסיפורים הכי מדוברים השבוע בדרום אמריקה, כעת הוא מקבל תפנית מפתיעה.

לאלו מכם שפספסו את הדיווח הקודם, נספר בקצרה כי קבוצה של חברי ילדות (כולם נשואים) החליטה לארגן מסיבת סקס ללא נשותיהם ויחד עם קבוצה של נשים זרות. אחרי שהתארגנו על מקום, וסגרו הכל בקבוצת הוואטסאפ שלהם - הם נפגשו יחד עם הנשים שהזמינו וארגנו את מה שתואר לאחר מכן כ"אורגיית חברים המונית". לא ברור מה גרם לאחד הגברים להוציא מצלמה ולצלם את כל ההתרחשות - אבל זה בדיוק מה שקרה, ומשם הכל יצא משליטה.

בדרך לא דרך שני סרטונים מתוך האירוע הגיעו לידי אחת מבנות הזוג של אחד הגברים שהתהוללו במסיבה, ובאופן טבעי היא החליטה לנקום בכל משתתפי המסיבה. מיד עם קבלת הסרטונים לידיה, האישה החלה להפיץ אותם בכל הרשתות החברתיות והסיפור תפס במהירות ויראליות היסטרית. מערכת אתר cronica אליה הגיעו הסרטונים, דיווחה כי היא קיבלה גם כמה הודעות קוליות ש"זלגו" אחרי שהסיפור התפוצץ וגרם לכאוס בעיר.

על איזה כאוס אנחנו מדברים? היום מתברר שלא פחות מ-17 גברים נזרקו על ידי נשותיהם מיד עם פרסום הסרטונים, והאירוע מסרב לרדת מסדר היום הרכילותי במדינה. אחת הנשים הנבגדות סיפרה: "אחד מאלו שנתקלו בסרטונים והכיר אותי, וגם ידע עד כמה חרא הוא בן הזוג שלי - החליט לשלוח לי את הסרטון. הוא רצה ל'פתוח לי את העיניים' - וכך גיליתי את כל מה שהתרחש לפני המסיבה ובמהלכה. גיליתי כל מה שבן הזוג שלי עשה שם".

"הכל גרוע מאוד. גרוע מאוד", הקליט אחד הגברים שהופיע בסרטון בהודעה קולית לחבר אחר שהשתתף במסיבה ודלפה גם היא לאחר מכן. "אני מתפלל שאשתך לא תראה את הסרטונים האלה כי אתה בן אדם טוב. אותי כבר הטיסו על טיל מהבית. ועל איזה שטות - אלוהים!", הוא המשיך לבכות באוזני חברו. בהמשך התברר כי האישה שפרסמה את הסרטונים העדיפה שלא להזדהות, אבל סיפרה כי קיבלה לא מעט פניות בבקשה שלא תפרסם את הסרטונים. "את קולטת איזה חארות הם? הולכים, חוגגים ובוגדים - ואחרי זה עוד מתחננים לי שלא אפרסם את זה", סיפרה האישה לאחת מחברותיה.

אז איך התרחשה דליפת הסרטון שהובילה למהומה? מתברר שאחד הגברים במסיבה שלח מספר סרטונים לחבר אחר כדי לשתף אותו בכמה הוא וחבריו נהנים, אך אותו חבר בחר להעביר את הסרטונים לאחת הנשים של אחד הגברים שהשתתף באותם רגעים באורגיית הענק. "את חייבת לראות את הסרטון הזה בעיקר כדי להבין שהיום אי אפשר לסמוך על אף אחד", כתב לאישה ההמומה בהודעת טקסט שצירף לסרטון המפליל.

ומה לגבי הנשים שמופיעות בסרטון? אותן נשים זרות שהוזמנו למסיבה? אחרי שזכו לתארים כמו "מאהבות", "זולות", ו"גונבות גברים", הן החליטו להגיב כדי לנקות את שמן, וצילמו סרטון אותו פרסמו בכל רשת חברתית אפשרית ובו הזהירו את שאר הנשים במדינה ש"ישמרו טוב טוב על הגברים שלהן".


"אני עם התחת שלי עושה מה שמתחשק לי", נראית אחת הנשים אומרת בזעם. "כדאי שתשמרו טוב טוב על הגברים שלכן כי אנחנו, עכשיו, יצאנו לציד. תנעלו את הגברים שלכן, שימו להם מנעול גדול ותזרקו את המפתחות לים. הרי מה קרה שם? אנחנו הכרחנו אותם לבוא איתנו! אנחנו הצמדנו להם אקדח לראש ואמרנו להם בואו לטיול נכון?!", זעמה האישה בציניות. אז מה עוד צפוי לנו בסיפור הזה? כנראה שאיש לא יודע - אבל אנחנו נמשיך לעקוב.