איטליה: גבר ואישה נעצרו על ידי המשטרה המקומית לאחר שהפרו את תנאי הסגר בצפון המדינה בשביל לקיים יחסי מין מחות לביתם במכונית.

סוכנות ידיעות מקומית מדווחת כי האירוע התרחש בפאתי מילאנו שבמחוז לומברדיה, אחד האזורים שנפגע בצורה האנושה ביותר מהתפרצות נגיף ה-COVID-19 במדינה.

על פי הדיווחים, בני הזוג נעצרו לאחר שהפרו את הוראות הסגר שהוטל על תושבי האזור ונתפסו שוכבים במכונית, ולמרות שזהותם של השניים לא פורסמה, דווח כי מדובר בגבר ממוצא מצרי בן 23, ואישה ממוצא תוניסאי  בת 40.

בעקבות התפרצות נגיף הקורונה במדינה, השלטונות באיטליה הטילו שורה של הוראות מחמירות שנועדו לבלום את התפשטות הווירוס – וביניהן, איסור על שני אנשים לשבת יחד בקדמת המכונית או במושב האחורי - הוראה שכאמור בני הזוג הפרו ולכן נעצרו.

בנוסף, כידוע, איטליה היא בין המדינות שנפגעו בצורה הקשה ביותר מנגיף הקורונה, ומניין הקורבנות במדינה חצה השבוע את ה-3,100 ועקף את מחוז הוביי שבסין (מוקד התפרצות הווירוס), וכעת, איטליה הפכה למדינה עם מספר ההרוגים הגבוה ביותר כתוצאה מהנגיף.

שלטונות המדינה הורו לתושבים לפני מספר שבועות שלא לצאת מבתיהם, אלא אם הם יוצאים לקנות מצרכים, תרופות או מוכרחים לנסוע למקום עבודתם, ואלו שנתפסים ברחוב ללא סיבה, כמו הזוג כאן למעלה, נקנסים במאות יורו.