זהו סיפורם של בני זוג מאזור הצפון שהחזיקו במסורת קבועה מדי שנה בה נהגו להזמין עוד שני זוגות חברים להתארח בסוכתם לארוחת ערב כדי לקיים את מצוות האושפיזין.

הם בשנות ה-40 לחייהם, הורים לשלושה ילדים בוגרים, וסיפורם החל להסתבך לאחר החלטתו של הגבר להזמין את שני זוגות החברים גם השנה לארוחת הערב המסורתית - דבר שעורר את זעמה של האישה.

לטענת האישה, לפני כמה חודשים חשדה כי בעלה מנהל רומן עם אשתו של אחד מבני הזוג שהוזמן לסוכה ונחשב לאחד מחבריהם הטובים ביותר.

לדברי האישה, בעלה נראה מתגפף ומתנשק עם אותה האישה, והיא טוענת כי כבר לפני כמה שבועות הבהירה לבן זוגה כי אותה אישה לא תיכנס לסוכתם.

בפנייתה לבית המשפט ביקשה האישה באמצעות עו"ד שרין סולן להוציא צו אשר יימנע מאותה אישה להיכנס לסוכתם בגלל החשד לרומן בינה לבין בעלה. בנוסף היא ציינה כי השלב השני מבחינתה הוא להתגרש מבעלה, והיא שכרה חוקר פרטי אשר תיעד את השניים מתגפפים ואישר את חשדותיה.

מי בסוכה של חדשות 2
לא מוכנה שתיכנס בסוכתה. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

מצד שני טען הבעל להגנתו כי כלל לא מדובר ברומן, ובמשך שנים רבות הוא מתחבק עם אשת חברו והם מתנשקים בקטע ידידותי ולא יותר מזה.

"לא בגלל דבר כזה הורסים משפחה", טען הגבר, "התמונות הן הוכחה לחברות טובה בלבד, ובטח לא לרומן".

האישה ציינה בבקשתה כי היא לרגע לא הייתה חושבת לנהל רומן עם בעלה של חברתה הטובה, ובית המשפט צפוי לדון בבקשת האישה במהלך השבועות הקרובים.