"זה היה צריך לקרות כבר מזמן, אבל אנחנו שמחים שלקחנו את הזמן וניסינו באמת הכל כדי לצלוח את המשברים": מיה קאליפה הדהימה את המעריצים שלה ברשתות החברתיות השבוע כשהודיעה במפתיע שהיא ובן זוגה נפרדו.

אושיית הרשת הלבנונית-אמריקאית פרסמה את ההודעה בחשבונות המדיה החברתיים שלה אתמול (רביעי), כחודש אחרי שהשניים חגגו את יום הנישואין שלהם. בגוף ההודעה כתבה קאליפה: "אני יכולה לומר בביטחון מלא שנתנו הכל בשביל להציל את הנישואים שלנו, אבל אחרי כמעט שנה של ייעוץ פסיכולוגי ומאמצים אנחנו לוקחים צעד אחורה אחד מהשנייה".

"תמיד נאהב ונכבד אחד את השנייה כי אנחנו יודעים היטב שהפרידה הזו היא לא תוצר של תקרית אחת, אלא מכלול של אירועים שמבליטים את השוני בינינו", המשיכה קאליפה, "אנחנו סוגרים כעת את הפרק הזה בחיינו בלי שום חרטות ויוצאים לדרכנו לבד, אם כי מחוברים דרך בני משפחותינו, חברינו והאהבה שלנו לכלבים שלנו".

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

מערכת היחסים של קאליפה עם בעלה, השף רוברט סנדברג, החלה בקיץ של 2018, ובמרץ 2019 השניים הודיעו על האירוסים שלהם בפוסט באינסטגרם ותכננו לקיים חתונה גדולה בקיץ 2020. למרות זאת, השניים נאלצו לשנות את התוכניות שלהם בגלל התפרצות נגיף הקורונה ובחרו להינשא ביוני השנה שעברה במתכונת מצומצמת מאוד בביתם.

בתחילת מערכת היחסים שלהם, סנדברג וקאליפה היו פעילים מאוד בחשבונות המדיה החברתיים אחד של השנייה – ואפילו פתחו ערוץ ולוגינג משותף באתר יוטיוב שהיה פעיל לזמן קצר. סנדברג הוא בעלה השני של קאליפה, שהייתה נשואה במשך 3 שנים לבן זוגה מתקופת התיכון, ואושיית הרשת העידה בעבר שבעלה הראשון היה זה שדרבן אותה להיכנס לתעשיית הפורנו.

"חיי המין שלנו סבבו סביב הפטישים שלו והאובססיות הכפייתיות שלו", ציינה קאליפה. "הייתי אז צעירה ולא ידעתי מה לעשות. נשארתי איתו עד שהגעתי באמת לשפל שלי – ופורנו היה באמת התחתית שלי". כשנה אחרי כניסתה לתעשייה, השניים התגרשו.