ונסה מאורה, דוגמנית ואושיית רשת ברזילאית מוכרת (בעיקר בארצה) חשפה לאחרונה מה היא מעדיפה על פני סקס, וידוי שכמובן הפך לוויראלי מאוד בעיקר בגלל ההסבר של מאורה לבחירה שלה.

הצעירה בת ה-28 סיפרה לפני כמה ימים לכלי התקשורת הלטיניים שיש רק דבר אחד שהיא תעדיף לוותר בשבילו על סשן בין הסדינים: "לרוב אני מעדיפה שוקולד על פני סקס", סיפרה הדוגמנית. "ממתקים, ובמיוחד שוקולד, תמיד יגרמו לך לעונג – מה שלא ניתן לומר תמיד על יחסי מין. סקס תלוי גם בפרטנר שלך ואם הוא לא יודע מה לעשות במיטה - אז כבר עדיף לאכול משהו מושחת".

View this post on Instagram

A post shared by Wanessa Moura (@wamoura)

View this post on Instagram

A post shared by Wanessa Moura (@wamoura)

מאורה מוכרת כאמור היטב במדינת הולדתה וברשתות החברתיות בדרום אמריקה. עם קרוב לחצי מיליון עוקבים באינסטגרם ועד מאות אלפים ברשתות החברתיות האחרות, היא זכתה להכרה בעיקר אחרי שסיפרה בעבר כי השקיעה יותר מ-20 אלף דולרים בניתוחים פלסטיים עד שהגיעה לאידיאל היופי המועדף עליה.

"אנשים אמרו לי שאני נראית כמו פנלופה קרוז - ופייר? אני מאוד אוהבת את השחקנית הזאת, יש לה אף מהמם", אמרה מאורה, ומאוחר יותר גם חשפה כיצד השקיעה למעלה מ-8,000 דולרים בניתוחי אף בלבד – וציינה שהיא לא מתחרטת על כלום.

View this post on Instagram

A post shared by Wanessa Moura (@wamoura)

"אם אתם לא אוהבים חלק מסוים בגוף שלכם ואתם רוצים לשנות אותו - אז אתם יכולים", הוסיפה הדוגמנית הברזילאית. "יש אנשים שחושבים שניתוחים פלסטיים זה משהו שצריך להתבייש בו. אני חושבת שלדבר בכנות על מה שיפה בך, גם אם זה אחרי ניתוחים, הרבה יותר נכון מאשר למכור מודל יופי לא טבעי".