כולם כבר רגילים לזה שדווין 'דה רוק' ג'ונסון הוא אחד הגברים הכי אדירים בעולם, נכון? הוא הרי הוכיח את זה כשהסביר למה הוא דואג כלכלית להורים שלו, או כשהוציא אפליקציה חינמית שתעזור לאחרים להשיג מטרות או כשהעלה תמונה לאינסטגרם שהבהירה שהוא חי את החיים הכי טובים שיש. אבל למה לא להוכיח את זה גם בפעם הרביעית?

דה רוק השתתף במתיחה לתכנית הלילה של הקומיקאי ג'ימי פאלון שהתקיימה באולפני היוניברסל סטודיו'ס שבאורלנדו. השניים הגיעו לפארק השעשועים ושם התחפשו לבובות בדמותם. בתור משימה ראשונה הם נאלצו להתחרות האחד מול השני על השגת כמה שיותר נקודות על חיבוקים, צילומים וכיפים מהמבקרים בפארק - תחרות בה ניצח ג'ימי. לאחר מכן הגיע החלק הכיפי באמת.

דה רוק וג'ימי עשו פוטובומב, כשהם מחופשים עדיין לבובות, לאנשים שהצטלמו במסגרת אחד המתקנים. מיד לאחר כל צילום הם חשפו את זהותם המקורית וריגשו את המצולמים, אבל אחד מהם הגיב בצורה כל כך קיצונית שאפילו המפורסמים עצמם הופתעו.

אם אתם רוצים את הגרסה המקוצרת של זה, אז הרגע הזה קרה כאשר תייר בריטי שמח לראות שהבובה שעשתה לו פוטובומב היא בדמותו של האדם הנערץ עליו ביותר. "דה רוק! הגבר שלי, הגיבור שלי מאז גיל 5 בערך", אמר מיד לאחר שהתמונה נלקחה. ונחשו באיזה שוק הוא היה כאשר דה רוק חשף את המסיכה:

התייר ההמום התחיל לבכות מרוב התרגשות. "בלי דמעות, בלי דמעות", אמר לו דה רוק והעניק לו חיבוק חם. אבל שני המפורסמים לא הבינו את גודל ההתרגשות של הפוטובומוב - התייר הוא מעריץ כל כך גדול של דה רוק, שהוא אפילו עשה קעקוע ענק בדמותו על רגלו השמאלית.

מעל שני מיליון גולשים צפו בסרטון של המתיחה המרגשת שעלתה ליוטיוב, מה שאומר שעוד שני מיליון גולשים מסכימים לגבי זה שדה רוק הוא הגבר הכי אדיר בעולם.