מיה קאליפה הגיבה הלילה לעימות הנוכחי בין ישראל לחמאס ברצועת עזה, ובנוסף גם ג ביקרה את התגובות לציוץ של גל גדות בנושא. ביממה האחרונה אושיית הרשת הלבנונית העלתה עשרות ציוצים בחשבון הטוויטר שלה בהם גינתה את הפעולות של צה"ל ברצועה ואת התגובה של האו"ם להתחממות בגזרה הישראלית.

בסרטון ששיתפה דרך חשבון הטיקטוק שלה, אפשר לראות את קאליפה רוקדת לצלילי השיר "דאמי פלסטיני" של הזמר מוחמד אסף תחת ההאשטג FreePalestine. בהמשך היא כבר פרסמה תכתובת שלה עם אחד ממעריציה באתר אונלי פאנס ששאל את דעתה לגבי העימות הנוכחי, ובתגובה קאליפה העלתה סדרת תמונות בהן רואים את "הצטמצמות שטחה של פלסטין ההיסטורית".

בהמשך קאליפה גם הגיבה בזעם למשתמש שאמר ש"אין לה שום מושג על מה היא מדברת" ותיארה את זכרונותיה מבירת לבנון בזמן התקפות חיל האוויר הישראלי. "אני זוכרת היטב את החיים בצל האזעקות, את התקיפות מהאוויר, את האדמה הרועדת, את השעות הארוכות במרתפים ואת ההשמדה של ביירות", כתבה קאליפה. "כשאני אומרת 'שחררו את פלסטין' אני זועקת את זה חזק כמו שאני זועקת 'התפללו עבור לבנון'".

קאליפה שיתפה גם סרטונים מההפצצות ברצועת עזה ואפילו שיתפה את הציוץ של אור רביד, כתב N12, בנוגע ללינץ' שבוצע בנהג ערבי בעיר בת ים - ומהר מאוד אושיית הרשת הפנתה את הביקורת שלה גם כלפי תגובתה של גל גדות למצב.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

"לא יודעת מה איתכם, אבל אם טד קרוז יסכים עם איזה עמדה שאני אנקוט, אז אני כנראה אשאב למערבולת של שיקוף עצמי וכנראה אמות במקום", צייצה קאליפה, כשהיא מתייחסת לאופן שבו הסנטור הטקסני צודד בתגובה של גדות שעוררה גם היא גל של ביקורת מצד המשתמשים ברשת.

נזכיר שזו לא הפעם הראשונה שקאליפה מזכירה את ישראל בחשבון הטוויטר שלה. באוגוסט 2020 קאליפה צייצה תמונה של בניין עיריית תל אביב שהואר בצבעי דגל לבנון בעקבות הפיצוץ בנמל ביירות. "זו מחווה מונומנטלית", כתבה אז. "זה, יחד עם ההצעה לסיוע הומניטרי, אומרים הרבה בזמן שמישל עאון (נשיא לבנון) לא אומר דבר".