"אני לא מאמינה שהעיפו אותי מהקניון – תמיד עושים לי את זה": אושיית אינסטגרם מצאה את עצמה לאחרונה מועפת אל מחוץ למרכז קניות במיאמי בעקבות תעלול מופרע לכבוד סוף חודש נובמבר. התקרית הביזארית עלתה כולה לחשבונה של פרנסיה ג'יימס, אותה צעירה, שלבשה תחפושת של מפצח האגוזים – אם כי לבשה זו אולי לא ההגדרה הנכונה למה שעשתה דוגמנית הגלאמור הקולומביאנית.

בסרטון אפשר לראות את ג'יימס עומדת באמצע מרכז הקניות כשגופה צבוע כולו כמו הדמות הראשית ממופע הבלט המפורסם, אז אפשר לראות אותה שואלת את העוברים והשבים: "רוצה בוטן? כך בוטן. רוצה בוטן?". התעלול הזה שלה היה לכבוד סיומו של חודש נובמבר ואיתו אתגר ה-No Nut November. לא מכירים? נסביר פה למטה.

View this post on Instagram

A post shared by Francia James (@francety)

מדי חודש נובמבר, רבים בארה"ב ואנגליה משתתפים באתגר No Nut November שבו לא מקיימים יחסי מין או מאוננים במשך כל החודש. נדגיש רק שבארה"ב המילה Nut (כלומר, בוטן) היא סלנג עבור שפיכה... הבנתם? ולכן זאת בדיוק הסיבה שבגלל היא הסתובבה עירומה ורק עם בצבעי גוף בסוף נובמבר והציעה לאנשים בוטנים.

בפוסט, שנצפה כבר יותר ממיליון פעמים, אפשר לראות בסופו של דבר את אחד המאבטחים ניגש לצלם, דורש ממנו לכבות את המצלמה ומגרש את השניים המקום, ולמרות שהתבאסה שחירבו לה את התעלול באמצע, מתברר שג'יימס קיבלה כבר 129 אלף לייקים על הסרטון הזה וקרוב ל-1,900 תגובות מהגולשים.

View this post on Instagram

A post shared by Francia James (@francety)

"האמת שזה קונספט מאוד מחוכם אם חושבים על זה לרגע", כתבה אחת הגולשות. "לא יודעת מי עומד מאחורי זה, אבל אני אהבתי". בינתיים, גולש אחר כתב: "יפה לך בתור מפצח אגוזים ממאסיטה!".

עוקבים אדוקים שלנו ודאי יודעים שזו לא הפעם הראשונה שאנחנו מסקרים את התעלולים של פרנסיה ג'יימס במדור, ובאוקטובר 2019, אושיית האינסטגרם עלתה לכותרות אחרי ששכנעה שוטר ממיאמי להשתתף באחד הסרטונים שלה באינסטגרם. בעקבות זאת, השוטר הושעה מתפקידו והועבר לחקירה.