לסרטוני טוורקינג יש נטייה לעורר לא מעט תגובות ואמוציות, אבל הסרטון הבא הוא ככל הנראה אחד השערורייתיים שאי פעם הועלו לרשת; חשבון הפייסבוק Cartel De Santa (אשר מונה למעלה מ-10.4 מיליון לייקים) העלה בשבוע שעבר קליפ של אחת המשתתפות בתחרות טוורקינג בג'מייקה שכביכול נהרגה במהלך ביצוע של הריקוד הפרובוקטיבי.

בשיאו של הסרטון (כאן למטה) הרקדנית המדוברת מבצעת עמידת ראש באמצע הריקוד ומתחילה לנענע את גופה לצלילי המוזיקה. לפתע, הצוואר שלה מתעקם אחורנית והיא צונחת לרצפה בחבטה אלימה ומזעזעת. שעות לאחר הסרטון עלה לפייסבוק ועד כה נצפה יותר מ-31 מיליון פעמים, גרף יותר מ-151 אלף לייקים וזכה כ-75 אלף תגובות. מחריד? לא בדיוק.

מיותר לציין שחלק מן המגיבים הזדעזעו מהתיעוד השערורייתי. "זה נראה כאילו היא שברה את המפרקת שלה לחלוטין", כתבה אחת המשתמשות בפייסבוק. אחרים התייחסו לאופי המבעית של הווידיאו ואמרו שזה יותר מדי בשבילם, אך מאוחר יותר, התברר הקונטקסט הסופי של הווידיאו וכולם נשמו לרווחה.

מתברר שהריקוד המדובר והוויראלי צולם במסגרת תחרות של להקת הריקוד "City Girls" שארגנו לפני כשבוע את תחרות הטוורקינג המדוברת שלהן - "25k Twerk Challenge" - אשר קראה לכל רקדניות הטוורקינג בג'מייקה לבוא ולהתמודד בתחרות – ביניהן גם הגברת דאנסהול קווין (זה כנראה לא השם האמיתי שלה - אבל זה פחות משנה).

View this post on Instagram

A post shared by PERIOD (@citygirls) on

View this post on Instagram

A post shared by Dancehall Queen (@dhq_headtop) on

מתברר שדאנסהול קווין היא הרקדנית המדוברת מהסרטון ולא רק שהיא לא מתה במהלך הריקוד, היא אפילו זכתה במקום הראשון בתחרות ואפילו קיבלה פרס כספי של 25 אלף דולר. לא רע בשביל מישהי שכולם חשבו שהיא כבר לא איתנו עד לפני כמה ימים. בקיצור - פייק ניוז? אל תאמינו להן.