יסמין סנטוס ממשיכה להטריף את העוקבים שלה ברשתות החברתיות' והפעם עם הדרישה היוצאת דופן שלה למחזרים פוטנציאליים, אחרי שלאחרונה הדוגמנית הברזילאית חשפה כי בכוונתה לשכב רק עם גברים שקיבלו את החיסון נגד נגיף הקורונה.

חשוב להדגיש שזו לא הפעם הראשונה שבת ה-27 מתייחסת לווירוס הקטלני בקשר לזוגיות שלה - ובעבר, הברזילאית הכתה גלים כאשר עדכנה את פרופיל הטינדר שלה וציינה כי אחד מתנאי הברזל בשביל לצאת איתה הוא בדיקת קורונה שלילית – לגיטימי, לא?

View this post on Instagram

A post shared by ℐ ℴ ♡ (@officialiasminsantos)

View this post on Instagram

A post shared by ℐ ℴ ♡ (@officialiasminsantos)

בכל הנוגע לגברים מחוסנים לקורונה, לסנטוס יש מזל בגלל שהיא מתגוררת כיום בלונדון, ובשבועות האחרונים הממלכה הבריטית החלה לחסן את תושביה מפני הווירוס הקטלני, אז הסיכויים שלה למצוא מאהב פוטנציאלי גבוהים יותר מאי פעם.

"אני רוצה גבר שכבר קיבל את החיסון", סיפרה לכתבי אתר הדיילי סטאר. "זה מבחינתי כלל הכרחי. מעבר לזה, אני מצפה גם שזה יהיה גבר מאוד מיוחד. אני כבר לא יכולה לחכות לרגע שאני סוף סוף אפגוש אותו". בינתיים, הדוגמנית הצעירה תמשיך לשמור על ריחוק חברתי, היגיינה אישית ותקפיד לעטות מסיכה.

View this post on Instagram

A post shared by ℐ ℴ ♡ (@officialiasminsantos)

סנטוס עלתה לכותרות בחודש אוגוסט האחרון כאשר חשפה את היקף הניתוחים הפלסטיים שעברה לאורך השנים, ולטענתה היא עברה לפחות 50 ניתוחים שונים, מתוכם 3 הגדלות חזה בעלות של 130 אלף דולר.

"אנשים כל הזמן מעירים לי ואומרים שהגזמתי, אבל בשלב הזה אני כבר מתעלמת מהם לחלוטין", סיפרה הדוגמנית. "אם משהו מפריע לי באופן שאני נראית, אז אני אשנה אותו. אני אישה מאוד נרקיסיסטית מהבחינה הזאת ואני לא רואה מה הבעיה עם זה. אנשים אומרים לי שאי אפשר לזהות אותי בתמונות ישנות - אבל אני מרוצה מההופעה שלי".