"כך תדעו אם בן הזוג שלכן בוגד בכן – גרסת האינסטגרם": אושיית רשת אמריקאית חשפה לאחרונה את שלושת הדרכים שלה לזהות פעילות מפוקפקת של בני זוגה ברשת החברתית – ומיותר כנראה לציין שהסרטון שלה הפך לוויראלי עם למעלה מ-60 אלף צפיות עד כה.

פיץ' מרטין, זמרת ואושיית רשת מארה"ב, פרסמה את הסרטון בחשבון הטיק טוק שלה, שם יש לה יותר מ-742 אלף עוקבים. לטענתה, הסימן הראשון לכך שבן הזוג בוגד הוא לראות אם הוא מפרסם פוסטים ב-Story רק לחברים הקרובים שלו. באשר לסימן השני? ובכן, בשבילו צריך גישה ישירה לטלפון של בן הזוג.

@peach.martine

comment more ##foryou ##fyp ##cheating ##catchacheater ##cheater

♬ original sound - Peach Martine

"הדבר השני שכדאי לעשות, אחרי שהשגת גישה לסלולרי שלו, הוא ללחוץ על שלושת הקווים בהגדרות האישיות באינסטגרם. אחר כך צריך ללחוץ על 'הפעילות שלך' (Your Activity), ואז אפשר לראות על איזה קישורים הוא לחץ באינסטגרם, נניח כמו חשבון האונלי פאנס האחרון בו ביקר, ולגלות מתי בדיוק הוא לחץ עליו", סיפרה מרטין.

לבסוף, השיטה האחרונה נוגעת להגדרות של בן הזוג באפליקציה אומרת מרטין: "אם צליל ההודעה שלו באפליקציה כבוי או שהחשבון שלו בנוי ככה שאת לא יכולה לראות מה הוא הגיב לאחרים בהומפייג' שלו - אז שיהיה לך בהצלחה, כנראה שהוא נהנה מהצד".

View this post on Instagram

A post shared by Peach Martine (@peachmartine)

כאמור, הסרטון הפך לוויראלי וקיבל מאז שעלה קרוב ל-8,000 לייקים ועשרות תגובות מהגולשים. "רמה ממש גבוהה", הגיבה אחת המשתמשות. "תודה רבה!", כשבינתיים גולשת אחרת שמצאה עניין בפוסט כתבה: "למה אני בכלל מסתכלת על זה? אין לי אף אחד בחיים שלי כרגע בכל מקרה".