מארגן מסיבות הסקס הכי שערוריתיות בעולם חשף לאחרונה כי הוא מתכנן לחזור למוסקבה ולערוך שם את אחת ההפקות המושקעות בחייו. דיימון לאונר, מייסד מועדון החברים SNCTM, סיפר לאחרונה בריאיון כי הוא מתכוון לערוך את המסיבה המדוברת לקראת סוף מרץ שהמיקום המדויק שלה עדיין לא ידוע. "אנחנו טסים למוסקבה בשביל אירוע מטורף נוסף", סיפר לאונר. "אני מאוד מתרגש לקראת נשף המסכות הזה".

אם השם של דיימון לאונר מצלצל לכם מוכר, אז זה בטח בגלל שנתקלתם בשלל הכתבות שכתבנו עליו ועל המסיבות שלו כאן אצלנו במדור. מועדון ה-SNCTM שלו עורך מסיבות מוזמנים יוקרתיות עבור עשירים, סלבריטאים וכל מי שיכול לעמוד במחיר כרטיס הכניסה המטורף: 1,875 לכניסה חד-פעמית או 75 אלף דולר עבור מנוי לכל החיים שכולל טקס חניכה ושבועת דם מסתורית.

View this post on Instagram

A post shared by SNCTM_ALINA (@snctm_alina) on

לאונר מספר שהמסיבה במוסקבה צפויה להיות מסיבה עם קוד לבוש קפדני מצד אחד, אבל עם מוטיבים סוריאליסטיים מצד שני. "מדובר במפגש מסוגנן, עם קוקטיילים ועניבות שחורות שמשולב עם טקסים מסתוריים", סיפר מייסד המועדון. "מאוחר יותר, פחות או יותר אחרי חצות, זה כנראה יהפוך למסיבה ענקית שבה כולם ירצו להתפשט ולקיים יחסי מין".

על פי הדיווחים, המסיבה תהיה מוגבלת ל-100 משתתפים וקוד הלבוש צפוי להיות קפדני מאוד (לפחות בהתחלה). גברים יחויבו להגיע בחליפות עם עניבות שחורות, בעוד הנשים יגיעו עם שמלות שחורות או. כל האורחים חייבים להגיע עם מסכות וחל איסור מוחלט להיכנס למתחם המסיבה עם טלפונים.

View this post on Instagram

A post shared by SNCTM_ALINA (@snctm_alina) on

לצערנו, למרות שניסינו, לא ניתן להשיג תמונות מן המסיבות של SNCTM, אבל ישנן עדויות מן השטח שנותנות הצצה אל הדברים המטורפים שמתחוללים שם. אנקה רדקוביץ', סקסולוגית וכתבת של אתר האינטרנט Men’s Health, השתתפה באחת המסיבות בעבר והגדירה אותה בתור "הכלאה בין אפטר פארטי בהשתתפות שחקנים הוליוודיים לסט של סרט פורנו חובבני". נמשיך לעקוב.