אישה בת 58 מאנגליה התלוננה לאחרונה על אירוע ביזארי בו הייתה מעורבת אחרי שלטענתה איבדה את הראייה בעין שמאל לאחר ביקור בדרום אפריקה. לדבריה של האישה, היא התארחה במלון בו נערך מופע חשפנות יוצא דופן, ובמהלך המופע, כאשר אחד החשפנים הוריד את מכנסיו בהתלהבות - הכל השתבש.

האישה המתלוננת היא מרל גרונוולד (Merle Groenewald), מי שעל פי הדיווחים ישבה בשורה הראשונה של המופע "The Dreamboys".  גרונוולד, כך מתברר, ישבה קרוב מדי למופע, ברמה כזו ש"הברכיים שלה נגעו בבמה", נטען בכלי התקשורת שסיקרו את האירוע המוזר.

אחרי בירור פרטי האירוע, גרונוולד החליטה לתבוע את החשפן ובית במלון בסכום של 150 אלף ליש"ט וסיפרה בבית המשפט כי היא סבלה מפגיעות קשות אחרי שהאיש קרע את מכנסיו וחלק מהם ככל הנראה עף ישירות אל פניה כשהוא משאיר אותה עיוורת לצמיתות בעין שמאל ועם ליקוי ראייה חריף בעין ימין.

לדבריה של גרונוולד האחראים על המופע לא חישבו נכון את המרחק בין המופע שהתנהל על הבמה לקהל שישב מולו, כשמצד שני החשפן שהיה מעורב בתקרית מכחיש כי גרם לאישה להיפצע. "אחד החשפנים התפשט בהתלהבות מוגזמת, זרק את מכנסיו על הקהל ופגע בפניה של מרשתי אשר סבלה מפגיעה חמורה בעינה השמאלית שדרשה ניתוח חירום", טענה פרקליטתה של גרונוולד.

(מקור)