היא אחת השחקניות היותר מוכרות בסצינת הפורנו באמריקה, קוראים לה אנני לופז, היא ילידת מקסיקו, וכדי לפלפל מעט את הקריירה שלה (או כחלק ממהלך יח"צ מחושב - תבחרו אתם), היא יצאה לאחרונה בבשורה יוצאת דופן: לופז מארגנת בימים אלה הגרלת ענק בחשבונות המדיה החברתית שלה - כשהפרס הראשון הוא השתתפות פעילה יחד איתה באחד מהסרטים הבאים שלה.

את הגרלה הביזארית החליטה לארגן לופז לקראת ה-14 בפברואר (וולנטיינס, כן?), ומעבר לפרס היא הראשון היא ציינה כי המקום השני צפוי לזכות המשחק הווידאו פיפא 19', והמקום השלישי יתפנק עם פוסטר וחולצת טריקו ממותגים בשמה.

אז מה צריך לעשות כדי לזכות בפרס הפרובוקטיבי? לדבריה של אנני כל מה שעל הגולשים לעשות הוא להצטרף לחשבונות המדיה שלה, להוסיף עוקב, ולשלוח לך באופן פרטי תמונה יחד עם צילום מסך של מספר הוואסטאפ כהוכחה לכך שלא מדובר בהטרלה. "זה לא משנה אם אתה גבר או את אישה", כתבה לופז בחשבונות השונים שבבעלותה - שם היא מספקת באופן קבוע טיפים איך להימנע מהונאות של מפיקים בתחום, איך להגיע מוכנים ליום צילום, וגם מספרת כמה עולה יום צילום בהשתתפותה.

View this post on Instagram

A post shared by Annie Sex Teen Oficial�� (@annie_sex_teen) on

View this post on Instagram

A post shared by Annie Sex Teen Oficial�� (@annie_sex_teen) on

באוקטובר האחרון לופז ארגנה סוג של תחרות דומה כשסיפרה שהיא מחפשת את השחקן הבא שיככב באחד הסרטים שלה. אותה הגרלה לא זכתה להצלחה מסחררת ומעט מאוד אנשים נרשמו אחרי שביקשה מהגולשים לשלם על כרטיס ההגרלה. כעת נראה שלופז הנמיכה ציפיות והפכה את המשחק לפשוט יותר. מה נגיד? נמשיך לעקוב אחרי התחרות מרחוק. ממש מרחוק.

(מקור)