מה הדבר הכי גרוע ששמעתם את ההורים שלכם עושים בבית? אם התשובה היא "סקס", אז סיכוי סביר שאתם מייגן תומפסון הבריטית, שפרסמה לאחרונה בחשבון הטיק טוק שלה את התגובה הפסיכית שלה ושל אחיה אחרי שגילו שהוריהם קיימו יחסי מין בזמן שהשניים שהו בסלון.

מייגן פרסמה את הסרטון תחת הכותרת: "צריך להיות חוק שבו אסור להורים להתחרמן בזמן שהילדים שלהם ערים", ובתיעוד הביזארי אפשר לראות מייגן שרועה על הספה בסלון, נחרדת למשמע הדפיקות מחדר השינה של הוריה בקומה השנייה. "אוי בחייכם", אומרת הנערה. "הם מ****נים". בשלב הזה, אחיה הקטן החליט לדרדר את הסיטואציה עוד יותר.

@_.meganthompsons

There should be a rule that adults shouldn’t fondle when the kids are awake ##fyp ##foryoupage ##grim ##scared

♬ original sound - Megan Thompson

View this post on Instagram

A post shared by Megs (@_.meganthompson)

"אמא!", נשמע הנער קורא בזמן שעשה את דרכו לחדר השינה שלהם. "מה זה הרעש הזה מהקומה השנייה?" ובמהלך השיחה שלו עם אמו ששהתה בחדר השינה, הוא אפילו חיקה את הקולות ששמע על ידי זה שדפק על הדלת – ומה עשתה אמו בתגובה? טענה שמדובר ברעשים מהמחשב.

"המחשב משמיע רעשים של דפיקות אמא?", שאל הנער בזמן שאחותו נקרעה מצחוק. "בבקשה, השעה 20:30". הסרטון, כמובן, הפך לוויראלי עם מאות אלפי צפיות, יותר מ-64 אלף לייקים ו-2,300 תגובות – רובן מאנשים שהעריצו את אחיה על תגובתו החדה.

"אח שלך חייב להיות הבן אדם הכי אמיץ בעולם", כתב אחד הגולשים. "אני המום שמכל התירוצים שהיא יכלה להמציא, היא בחרה ברעשים מהמחשב".