גבר אלמוני מהרפובליקה הדומיניקנית הצליח להדהים את הכירורג התורן בבי"ח המקומי בעיר מגוריו לאחר שהתייצב בחדר המיון לניתוח בהול בגלל גוף זר שנתקע לו במעיים. כלי התקשורת בסנטו דומינגו, בירת המדינה המרכז אמריקאית, מדווחים כי הגבר פנה לקבל סיוע רפואי דחוף לאחר אקט מיני עם אשתו  שיצא משליטה, ובמהלכו ביקש ממנה להחדיר לו מטהר אוויר לישבן.

צילום הרנטגן שבוצע במקום הראה בבירור את התרסיס המתכתי שנתקע באזור האגן שלו, והוא הופנה לחדר הניתוח באופן בהול, שם הצליחו לחלץ את מטהר האוויר ללא סיבוכים אחרי ניתוח שארך יותר משעתיים.

גורם רשמי מביה"ח התראיין בנוגע לתקרית ההזויה ואמר כי מדובר באירוע נדיר. לטענתו, במידה ואנשי בית החולים נתקלים במקרים מן הסוג הזה, הם משתדלים שלא להתייחס אליהם בצורה יוצאת דופן כדי לא לבייש את המטופלים, או ליצור מצב בו אנשים יתביישו או יחששו לפנות לסיוע רפואי כשהם נתקלים במקרים דומים (ולא חסרים מקרים כאלה).

אחד הרופאים שמעורה בתקרית הוסיף כי חדירה לא מבוקרת של גופים זרים אל פי הטבעת עלולה להיות מסוכנת. במקרה של הגבר האלמוני, הוא יצא מהתקרית בזול – ללא פגיעות מורכבות או סיבוכים מיותרים.

הרופא התורן הוסיף כי שימוש באביזרים בסגנון במהלך אקטים מיניים יכול לגרום לפציעות שונות כמו דימומים ופגיעה באיברים פנימיים. כמו כן, הוא הוסיף כי החדרת עצמים לפי הטבעת עלולה להשפיע על בריאותו של אותו אדם ואף לגרום נזקים לחיי המין שלו לטווח ארוך. מפחדים? חוששים? רוצים לנסות את זה בעצמכם? הנה 7 עובדות שלא ידעתם על מין אנאלי.