בלוגרית אוסטרלית הצליחה להסעיר את הרשת לאחר שחשפה על מה נשים באמת חושבות בזמן שהן מקיימות יחסי מין. נדיה בוקודי מנהלת בלוג אישי באינסטגרם אשר עוסק בעיקר במיניות נשית. יש לה יותר מ-22 אלף עוקבים שפונים אליה לעצות בנושא, ולאורך השנה האחרונה היא הצליחה לטפח מוניטין שערורייתי למדי.

באחד הפוסטים האחרונים שהיא העלתה ל-IGTV בחשבון האינסטגרם שלה, בוקודי נתנה לעוקבים שלה הצצה אל המחשבות שמתרוצצות בראשן של נשים בזמן שהן מקיימות יחסי מין – ומיותר לציין שהסרטון המדובר הצליח להסעיר לא מעט אנשים. בראיון לכלי התקשורת בבריטניה התייחסה הבלוגרית האוסטרלית לסרטון השערורייתי ולמה שעומד מאחוריו.

View this post on Instagram

A post shared by Nadia (@nadiabokody) on

View this post on Instagram

A post shared by Nadia (@nadiabokody) on

"אם למדתי דבר אחד מהשאלות שאני נוהגת לקבל מנשים זה בעיקר שהן מרבות לנתח יותר מדי את הרגע", סיפרה בוקודי. "הווידיאו שצילמתי מתייחס לתופעה בהומור וכל המחשבות עליהן דברתי בסרטון התרוצצו בראש שלי בזמן סקס או של בראש של נשים אחרות שייעצתי להן". לטענתה, המחשבות האלו נובעות מהלחצים הרבים שיש לנשים בגלל הופעתן החיצונית – דבר שהורס להן לא פעם את החוויה המינית.

נדיה מספרת שבמקום להתרכז באקט עצמו, נשים מוצאות את עצמן דואגות לשורה של דברים אחרים לגמרי בזמן האקט: "האם התאורה מבליטה לי את הצלוליטיס? האם החזה שלי נראה טוב מהזווית הזאת? וגם היו פעמים שחשבתי לעצמי: 'האם ניקיתי את הפות שלי?' – במקום פשוט ליהנות מהסקס", סיפרה בוקודי בפתיחות.

View this post on Instagram

A post shared by Nadia (@nadiabokody) on

נדיה העלתה את הסרטון במטרה לעורר מודעות לתופעה ולעזור לנשים לשכוח מהמתחים שמלווים אותן כשהן בחדר השינה. "אני רוצה להזכיר לכל הנשים שלחוצות מזה שמשהו לא בסדר בראש שלהן שהן לא לבד", סיפרה הבלוגרית. "מתחים בחדר השינה הם תופעה שכיחה, אבל אנחנו צריכים להזכיר לעצמנו שאנחנו בני אדם. אנחנו לא יכולים להיראות מושלם ולהיות מעולים במיטה, בבית ובעבודה. למעשה, ברגע שנפסיק לנסות ולהיות כאלו - נגלה כמה כיף סקס יכול להיות".