נסו להיזכר בדבר הכי דוחה שמצאתם בחדר המלון באחת החופשות האחרונות שלכם, תכפילו את זה ב-100, ועדיין לא תגיעו לרמת הגועל של התגלית שמצא בחור תמים במלון באנגליה.

סקוט פייג', שחקן בריטי בן 29, ריסק את הרשת ביממה האחרונה לאחר שצייץ סרטון ובו הציג מה גילה בתוך מיכל המים (או "ניאגרה" בשפה של רובנו) בחדר השירותים במלון בו התארח.

פייג' סיפר שהוא מתארח במלון בעיר איילסברי, ובאחת הפעמים בהן ניגש לשטוף ידיים, הוא הבחין שהמכסה של הניאגרה מתנדנד.

"חשבתי לעצמי 'אוי, אולי אני אפתח אותו' ואראה מה יש בפנים", הוא סיפר. "אז הנה מה שיש בפנים", הוא כתב, והציג את הממצאים שלו בווידיאו תוך שהוא מדגיש שרצוי להרחיק מהמסך ילדים מתחת לגיל 18.

אז מתברר שפייג' מצא מתחת למכסה האסלה שני צעצועי מין (או "דילדואים" בשפה של רובנו) ענקיים, ולא, הם ממש לא שייכים לו.

"מה אני אמור לעשות? להביא אותם למחלקת אבידות ומציאות? מה אני עושה עכשיו?!", שאל פייג', ומיותר לציין שהסרטון הפך מהר מאוד לוויראלי וספר עד כה קרוב ל-140 אלף צפיות וזכה ללמעלה מ-5,000 לייקים.

הסרטון של פייג' גרף גם מאות תגובות מצד הגולשים שנחשפו לסרטון, כשרבים מהם השתעשעו מהתגלית יוצאת ההזויה. "בדקת שזה לא כלול במחיר של החדר?", שאל אחד המגיבים. "אולי זה משהו שאתה צריך לשלם עליו אקסטרה, כמו ארוחת הבוקר?".

פייג' סיפר לכתבים של סוכנות ידיעות מקומית כי הוא דיווח על התגלית ההזויה לפקידת הקבלה במלון שהייתה נבוכה מאוד ממה שסיפר לה ובכלל.

"הנהלת המלון הצטערה מאוד לשמוע על התקרית", הוא סיפר. "הם הציעו לי שובר זיכוי על סך 100 ליש"ט ואמרו לי שמחלקת שירות הלקוחות של המלון יפנו אליי. הם באמת התקשרו, אבל לא קיבלתי פיצוי או משהו". אז מה הוא כן קיבל? תהילת אינטרנטית. עניין שווה הרבה יותר לא?