אז מה, גם אתם מחובבי ז'אנר הפורנו MILF? לא, כי אם אי פעם תהיתם למה אתם חובבים את תת הז'אנר הזה, ומה הוא אומר עליכם -אז תשמחו לשמוע על המחקר ג'סטין למילר, פסיכולוג קליני וסקסולוג, שנכנס עמוק בתופעה (הז'אנר הזה, כך מתברר, הוא אחד הפופולריים בכל אתרי הפורנו) וחזר עם תשובות.

הסקסולוג בחן לאחרונה את החיבה של גברים ונשים לז'אנר (כן, גם נשים בעניין מסתבר) ובדק מחקרים שונים שבוצעו בנושא. במאמר שכתב לאתר Men’s Health, הוא טען כי בשביל להבין את החיבה של אנשים לפורנו מסוג MILF חייבים לחדד את המאפיינים הייחודיים של תת הז'אנר הזה.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Coolidge (@theofficialjencoolidge) on

למילר טוען שהז'אנר הפופולרי נבדל מאחרים בעיקר בזכות הנטייה של הנשים שמופיעות בסצינות לככב בתפקידים הרבה יותר אקטיביים מהרגיל. "בזמן שבפורנו 'רגיל' מקובל לראות את הגברים בתפקיד היוזמים והנשים בתפקיד 'שומרות הסף' - בסצינות MILF התפקידים מתהפכים", הוא מסביר. "הסבירות שה-MILF תיזום את הסקס בסצינה תהיה גדולה פי 2.5 מסצינה רגילה. כמו כן, הרבה יותר סביר שהיא גם תהיה השולטת באקט – הן מבחינת הכתבת הקצב של הסקס והן מבחינת העלילה".

הסקסולוג מוסיף כי ה-MILF לרוב תהיה במעמד גבוה יותר מהגבר בסצינה, ומחקרים בנושא מציגים סבירות של 80% שהיא תהיה בכירה ממנו במקום העבודה או אפיקים אחרים בחיים - בזמן שהגברים לרוב מוצגים בתור סטודנטים או עובדים בדרג נמוך – אז מה כל זה אומר בעצם?

לטענתו של למילר, גברים שנמשכים לרעיון הזה ככל הנראה נמשכים לפנטזיות מיניות שקשורות לכניעות, השפלה מינית או אפילו סקס כפוי. מצד שני, נשים שחובבות את תת הז'אנר הפורנוגרפי העידו כי הן נמשכות לקונספט של דומיננטיות בחדר השינה – וזה לא הכל.

הסקסולוג טוען כי גברים שחובבים את הז'אנר נמשכים לפנטזיות שכוללות בין היתר את סיפוק האישה. "כשלוקחים בחשבון את זה שה-MILF בדרך כלל יודעת מה היא רוצה והיא לא מפחדת להגיד את זה - זה בעצם חושף את אחת הסיבות המהותיות לחיבה של גברים לתת הז'אנר", הוא מספר. "גברים נמשכים אל ה-MILF מהסיבה הפשוטה שהיא ברורה לגבי הרצונות שלה בחדר השינה ולפיכך, קל יותר לספק אותה" –אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל המוח שלנו התפוצץ עכשיו.