הרשת סוערת וחוגגת בעקבות ההודעה הדרמתית של מיה קאליפה הלילה אינסטגרם. בשעות אחרונות, פרשנית הספורט ואושיית הרשת חסרת המעצורים הודיעה כי היא ובן זוגה, השף רוברט סנדברג, התארסו אחרי מערכת יחסים בת פחות משנה.

סנדברג חגג את יום הולדתו ה-26 לפני כחודשיים ומעבר להיותו הנוכחי של מיה קאליפה, הוא מוכר היטב בסצינה הקולינרית של קופנהגן, דנמרק – שם הוא מתפקד בתור הסו שף של מסעדת Kong Hans Kælder אשר זכתה בכוכב מישלן בעבר. לאורך השנים הוא הפך גם לכוכב אינסטגרם בזכות עצמו, וחשבון האינסטגרם שלו צבר כבר למעלה מ-310 אלף עוקבים - כאשר הוא החל לצאת עם קאליפה, מן הסתם, מספר העוקבים שלו הוכפל.

View this post on Instagram

Vi är förlovade!!!! ����������♥️ #StockholmSyndrome #Trapped

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

מערכת היחסים הרומנטית בין השניים החלה בקיץ 2018,כאשר קאליפה החלה לשתף יותר ויותר תמונות של השף בחשבון האינסטגרם שלה. עם הזמן, השניים נראו בלתי ניתנים להפרדה עד שבצהובונים בדרום אמריקה אפילו החלו לצוץ שמועות על כך שהיא נכנסה להיריון. באוקטובר האחרון, השניים פתחו יחד ערוץ יוטיוב, בו הם מעלים וולוגים מטיולים שלהם ברחבי העולם.

מערכת היחסים שלהם הפכה לרצינית הרבה יותר בתחילת מרץ כאשר קאליפה תיעדה את ניתוח החזה שעברה ותהליך ההתאוששות שלה באינסטגרם. לאורך אותם ימים, ניכר היה שסנדברג לא עוזב אותה לרגע בזמן שהיא מתמודדת עם הכאבים. בדיעבד, ייתכן שאותו שבוע היה רגע מכונן במערכת היחסים שלהם וזה שקבע כי הם מוכנים לקחת אותה לשלב הבא.

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

בשעות האחרונות קאליפה העלתה תמונה לחשבונה תחת הכותרת השוודית: "!!!Vi är förlovade" (תרגום: אנחנו מאורסים) ואפילו הוסיפה שהיא לוקה בתסמונת שטוקהולם -  כבדיחה על ארץ המוצא של ארוסה הטרי. בתוך זמן קצר, התמונה קיבלה יותר מ-255 אלף לייקים וכמעט 2,500 תגובות – אז שיהיה במזל, ומקווים לקבל הזמנה לאירוע.

_OBJ