זה קרה בחגיגות השנה החדשה ממש בתחילת 1994. המקום: מועדון הסנקטוארי שבשדרות סנסט בלוס אנג'לס, בזמן שכל המי ומי של האליטה ההוליוודית הגיעו למסיבת הענק שנערכה במקום, כולל טומי לי, המתופף המטורלל של להקת הגלאם-מטאל "מוטלי קרו".

כהרגלו בקודש, לי הגיע למועדון כשהוא דלוק על כדורי אקסטזי, וקינח את החגיגה עם כמה שוטים של שנאפס וקריסטל ישר מהבקבוק. כמה שניות לאחר מכן, כשהוא עוד מנקה שאריות משקה מהשפתיים, הוא נתקל באחת הבעלים של המועדון - בחורה בלונדינית ומרשימה, ובעיקר יפיפיה בקטע קיצוני.

בלי לחשוב פעמיים, הוא ניגש אליה וליקק לה את הפרצוף. שנה מאוחר יותר, אותה בלונדינית "אלמונית" התייחסה לתקרית בריאיון למגזין Movieline וסיפרה: "חשבתי שהוא מגניב, חברותי ובחור נחמד. אז הבאתי לו את המספר שלי". וכך, גבירותיי ורבותיי, אותה בלונדינית, פמלה אנדרסון מיינד יו, הכירה את מי שיהפוך את החיים שלה לרכבת הרים מטורפת.

View this post on Instagram

A post shared by Pamela Anderson (@pamelaanderson)

אחרי אותו לילה גורלי בסנקטוארי, טומי לי היה נואש לראות את פמלה בשנית. הוא התקשר אליה ללא הפסקה, כל יום, כל היום. בהתחלה היא לא ממש התרשמה מהאובססיביות שלו, אבל בסופו של דבר העקשנות שלו הצליחה לשבור אותה, ובסוף הוא הצליח ליצור איתה קשר - רק כדי לגלות שבאותו יום היא נוסעת למקסיקו.

כמה שנים מאוחר יותר, פמלה שיחזרה את אותה שיחה בראיון עם כתבי הרולינג-סטון וסיפרה: "הוא שאל אותי: 'מה את נוסעת בלעדי?', ואני התחננתי בפניו שלא יבוא אחרי. הוא אמר 'בסדר, נתראה'. חשבתי שזאת דרך משונה מאוד לסיים את השיחה, ומאוחר יותר נדהמתי לגלות שלא רק שהוא הגיע למקסיקו - הוא גם מצא את המלון שלי".

ארבעה ימים לאחר מכן - השניים התחתנו על חוף הים בקנקון.

"באותה תקופה כל העולם רצה לז**ן את פמלה"

כיאה לאופי הפרוע של השניים, הם החליטו לוותר באלגנטיות על טבעות נישואים, ובמקום זה השניים הביעו את אהבתם אחד לשנייה על גופם; פמלה קעקעה את שמו של טומי על הקמיצה השמאלית, בזמן שטומי קעקע את שמה של פמלה באזור רגיש יותר.

"אין לי שמץ של מושג איך המידע הזה דלף החוצה", סיפרה כוכבת "משמר המפרץ" והוסיפה: "מעט מאוד אנשים רואים לו את איבר המין לעיתים תכופות. אבל כן, הוא קעקע את השם שלי על האיבר שלו".

חבריה הקרובים של פמלה נדהמו לגלות שהיא התחתנה עם טומי, מי שבאותה תקופה כבר טיפח לעצמו מוניטין בתור אחד המתופפים הכי מופרעים בסצינת המטאל האמריקאית. למרות זאת, אחרים הבינו את ההיגיון שבזיווג. כלומר, טומי היה בחור אקסצנטרי בלשון המעטה, אבל הוא היה הרבה יותר מנוסה ממנה באותה תקופה בעולם הזוהר הבוגדני של הוליווד - פמלה הייתה אז בשיאה, וטומי היה שם בשביל להרחיק אותה מהצרות. בדיעבד, כמובן שרוב הצרות הגיעו דווקא בגללו.

בשנת הנישואים הראשונה שלהם, האהבה ביניהם עוד הייתה בשיאה וסיפורים על חיי הסקס שלהם לא איחרו לבוא. "הייתי מכריחה אותו ללבוש כל מיני בגדים משונים", סיפרה פמלה בשיחה עם אתר ה-NY Post. "פעם קניתי לו נעלי עקב גבוהות והוא לבש אותן כמו גדול. הוא היה חייב, כי הוא ידע שבכל פעם שהמצב רוח שלו נופל, הייתי באה אליו עם כובע של הכובען המטורף. רק הכובע, בלי שום דבר אחר. זה תמיד היה קורע אותו מצחוק".

למרות זאת, פחות או יותר באותה תקופה החלו לצוץ אינספור השערוריות בכיכובן של בני הזוג – בין אם זה תקיפות של צלמי פפראצי או ההתנהגות של טומי על סט הצילומים של פמלה.

בשנת 1995, החלו להתרוצץ שמועות לפיהן טומי כולא את פמלה בקרון הפרטי שלה בסט הצילומים של הסרט "חתיכה דוקרנית", וגם היא התייחסה בזמנו לדיווחים וסיפרה: "ברור שהיינו מבלים מלא זמן ביחד בקרון. גם היינו עושים מלא סקס, כל הזמן. זאת הייתה החלטה משותפת של שנינו. זה לא שהוא כלא אותי שם בניגוד לרצוני". מאוחר יותר, החלו להגיע גם דיווחים מצד כמה מכרים של פמלה.

אדם שהכיר את הכוכבת באופן אישי באותה תקופה וביקש להישאר אלמוני, חיזק את הדיווחים על אופיו השתלטני של טומי לי בשיחה עם ה-NY Post: "טומי לא נתן לאף אחד להתקרב אליה. אם אתה שואל אותי, זה לא שהוא היה חסר ביטחון לגבי מערכת היחסים שלהם. בסך הכל, הוא עשה את הדבר הנכון. אחרי הכל, כל העולם באותה תקופה רצה לז**ן את פמלה".

מאוחר יותר, אבל עדיין באותה שנה, התפוצצה השערורייה הגדולה ביותר בחייהם של בני הזוג אחרי שנגנבה מביתם כספת אשר הכילה את החפץ היקר ביותר בחייהם – קלטת ירח הדבש שלהם.

"אלכוהוליזם הוא השטן"

קלטת הסקס של טומי לי ופמלה אנדרסון הייתה הראשונה מבין כמה סרטוני סקס מדוברים של סלבריטיז שמצאו את דרכם לרשת (כמו קים קרדשיאן ופריס הילטון, בין היתר). על פי החשד, הקלטת נגנבה על ידי חשמלאי בשם רנד גותיאר שעבד בביתם, ובני הזוג תבעו ממנו פיצויים של 10 מיליון דולרים על עוגמת הנפש שנגרמה להם, אחרי שבסופו של דבר התיעוד מצא את דרכו כאמור לרשת – שם הוא נמצא עוד היום בעשרות אתרי סקס וסטרימינג שונים.

בשנים שלאחר פרסום קלטת הסקס, פמלה וטומי השתדלו להרחיק את עצמם משערוריות, ואפילו הביאו לעולם שני ילדים  (ברנדון ודילן). אף על פי כן, בשלב הזה הסדקים שבמערכת היחסים שלהם כבר היו בלתי ניתנים להכחשה.

חיי המשפחה התבררו להיות קשים מדי עבור בני הזוג – ובמיוחד עבור טומי. "כשדילן נולד ב-1997, ירדתי להיות האדם השלישי בסדר העדיפויות שלה", סיפר המתופף בריאיון. "בשלב הזה כבר הייתי ממש בלתי נראה ולא הייתי מסוגל להתמודד עם זה". בשנת 1998, הזוגיות המטורללת של השניים כבר קיבלה תפנית דרמטית אחרי הדיווח על העימות האלים הראשון בביתם. משטרה הוזעקה למקום כמובן, וטומי נלקח מהבית באזיקים.

קת'רין סולורזנו, אחת התובעות במשפט נגד לי, סיפרה בזמנו שפמלה יצאה מאותו עימות עם שטפי דם בכמה אזורים בגופה וציפורן שנתלשה ממקומה. זמן קצר לאחר מכן, היא כבר הגישה בקשה לגירושים.

בבית המשפט, טומי לי לקח אחריות על מעשיו ונידון ל-6 חודשי מאסר. מחוץ לאולם הדיונים, פמלה התייחסה להשתלשלות האירועים בשיחה עם כתבים וסיפרה: "אני מאוד גאה בטומי. אני שמחה שהוא לקח אחריות. אני משוכנעת שזה הצעד הראשון לקראת החלמה". זמן קצר לאחר מכן, היא שינתה את כתובת הקעקע על האצבע שלה מ"טומי" ל-"Mommy".

אחרי פרידתם, פמלה וטומי העבירו לא מעט שנים בנפרד, אבל מצאו נחמה אחד בזרועות השנייה כעשור אחרי שהתגרשו. למרות זאת, מערכת היחסים שלהם הסתיימה שוב ובמהירות אחרי שהמתופף המופרע חזר להרגלים הבעייתיים שלו – ובעיקר חזר לשתות אלכוהול, והרבה ממנו.

בשנת 2018, לי הגיע לשפל הגדול בחייו אחרי שהתעמת עם בנו הבוגר (אז בן 24) וזה היכה אותו עד אובדן הכרה. בתגובה לתקרית, פמלה כתבה באתר האינטרנט שלה: "אלכוהוליזם הוא השטן", ומאוחר יותר הוסיפה: "טומי פגע בכולנו, והבן שלי הרביץ לו בשם כולנו. הוא פשוט אסון שיוצא משליטה".

מאז, טומי ובנו יישרו את ההדורים – ואפילו בילו יחד חלק מהסגר בארה"ב. מעבר לזה, מתברר שהמתופף המופרע נקי כבר שנה מאלכוהול, ובעיקר ממתין לסדרה על חייהם של השניים שצפויה לעלות בקרוב על מסכי הטלוויזיה. מה בדיוק נראה שם? אחרי מה שקראתם כאן - אתם כבר יודעים שיש למה לצפות.