לא ממש ברור היכן צולם הסרטון הבא ומי "השחקנים הראשיים" בו - אך מה שכן ידוע הוא שמדובר במקום כלשהו באמריקה הלטינית (אלא מה?), והתגובות לאירוע שצולם ותראו מיד היו חריפות וקשות אחרי שמרבית הגולשים הזדהו עם האישה ההריונית שגילתה את בן זוגה בוגד בה עם אישה אחרת באמצע הרחוב. 

אבל רגע לפני שאנחנו נותנים לכם לבהות בהלם בסרטון, בואו נעשה קצת סדר: זה קרה לאחרונה, כאמור לא ממש ברור היכן, כשאישה הריונית גילתה לפתע את בן הזוג שלה בוגד בה עם אישה אחרת באמצע בכביש ראשי. צלם הסרטון תפס את הסצינה כולה, בה האישה מתעמתת עם הפילגש של בן זוגה - אבל את מה שקרה לאחר מכן איש כבר לא צפה.

בזמן שהאישה הנבגדת ניסתה לשלוף את הפילגש מהאוטו באגרסיביות, היה זה בן זוגה שהחליט לתפוס את צדה של המאהבת, לחץ על דוושת הגז וניסה לברוח מהמקום בזמן שבת הזוג ההריונית נשארה תלויה על הרכב ועשרות אנשים המומים מביטים במתרחש.


המעשה של הגבר הבוגד לא עבר כמובן בשקט, ושלל האנשים שהיו מסביב לרכב החלו לזעוק ולצעוק, עצרו את כלי הרכב, ונכנסו לאוטו והכו את הגבר באכזריות בנסיון להגן על האישה. תוצאות הקטטה הקשה עדיין לא התבררו, ובסוף הסרטון נראה שהגבר חדל מנסיונותיו לברוח וההמון הזועם עצר אותו בזמן שבת הזוג שלו המשיכה לדרוש הסברים למעשיו. טירוף מוחלט.

(מקור)