מוכנים לשיאים חדשים של טראש? תחזיקו חזק: אם צעירה זעזעה לאחרונה את הגולשים ברשת אחרי שביקשה מהם לומר למי מבין הגברים שהיא שכבה איתם התינוק שלה דומה יותר.

בפוסט המדהים שעלה בקבוצת פייסבוק פרטית, העלתה האישה האלמונית את תמונותיהם של שני האבות הפוטנציאליים, הוסיפה קצת רקע לתקרית, וכאמור ביקשה מהגולשים לקבוע מי מהם האב.

"אוקיי, כתבתי לפני כמה חודשים על איך ששכבתי עם הבחור הימני ב-16 בינואר ועם השמאלי פחות או יותר בכל יום בין ה-19 בינואר ל-14 בפברואר", כתבה האישה.

"עכשיו אני עושה בדיקת דנ"א כי אני יכולה להרשות לעצמי את זה. הרופא שלי חושב שהבחור הימני הוא האב כי אני בהיריון כנראה מאז ה-27 בינואר. מה אתם אומרים, למי הוא דומה יותר?".

צילום מסך של הפוסט מצא את דרכו בסופו של דבר אל אתר האינטרנט רדיט – שם הוא עלה לפורום שמוקדש כולו לחדשות טראש בדיוק מהסוג הזה, ועד כה הוא קיבל שם יותר מ-2,000 Up Votes (ההקבלה של האתר ללייק של פייסבוק) ומאות תגובות מהגולשים הזועמים.

"לשאול אנשים זרים למי התינוק דומה יותר זה נמוך ברמות אחרות", כתב אחד הגולשים. "זה זבל טהור, כתב גולש נוסף והוסיף שהוא מרחם על התינוק, בזמן שגולש אחר סיכם בעקיצה: "בכנות, אני מאוד מופתע שהיא הצליחה לצמצם את האפשרויות רק לשניים". אאוץ'.