חנות סקס בקולומביה שברה את הרשת אחרי שצייצה על אחד מאביזרי המין החדשים שלה לגבר. הסרטון שעלה בתחילת השבוע, ובו מציגים אנשי החנות את הצעצוע החשמלי כבר גרף יותר מ-12 מיליון צפיות – וגרם ללא מעט אנשים לתהות: האם באמת מדובר בצעצוע מין לגבר או מכשיר עינויים אכזרי?

בציוץ המקורי אין שום פרטים על האביזר, לא סוגו וגם לא המחיר שלו, ולמרות זאת, אפשר לראות שיש לו מנגנון שאמור לדמות את הפעולה של מין אוראלי; בקצה המכשיר יש חיבור ואקום, כנראה בשביל שאפשר יהיה להצמיד אותו למשטח חלק (נניח, אריחי המקלחת שלכם), ועל הדופן שלו תמצאו כפתורים שנועדו לקבוע את מהירות הפעולה שלו.

הסרטון הוויראלי קיבל תפנית בלתי צפויה בשלב מסוים כשהמציג הפעיל אותו על מהירות גבוהה – אז האביזר נראה כמו הדבר האחרון שאתה רוצה לקרב אליו את איבר המין שלך, וכאמור, מאז שעלה ביום ראשון, הפוסט גרף קרוב ל-6,000 תגובות מהגולשים.

"אני מוכן להתערב אתכם על כל החסכונות שלי שאישה עיצבה את החרא דבר הזה", כתב אחד הגולשים, ומשתמש אחר הגיב שהוא עדיין מסתדר עם הדגם הישן שלו והוסיף תמונה של בלנדר. גולש נוסף הגיב גם הוא לפוסט הוויראלי וכתב: "אני מדמיין את האמא של מי שייקנה דבר כזה שוכבת במיטה שלה באמצע הלילה וחושבת לעצמה: 'מה נסגר עם הילד הזה? למה כל לילה ב-04:00 בבוקר הוא מכין מילקשייק'".

אז מה אתם אומרים, הייתם משתמשים בדבר כזה?