"אני אוהבת את התמונה הזו. היא מזכירה לי את התקופה שהתחלתי לסרב לעשות דברים שלא היו אני": אלמנתו של יו הפנר, מייסד המגזין "פלייבוי", העניקה למיליוני העוקבים שלה הצצה כואבת אל האמת מאחורי "אחוזת השפנפנות".

בפוסט שפורסם בחשבון האינסטגרם שלה, סיפרה כריסטל הפנר, איך כל חיי הזוהר שלה היו "למראית עין בלבד", והסתירו את האמת הכואבת על מייסד המגזין המפורסם ומה שהתחולל בביתו.

כריסטל תיארה כיצד לפעמים נכפה עליה לשנות את הופעתה החיצונית ולעשות דברים שהיא לא הרגישה איתם בנוח, הכל רק בשביל לרצות את הפנר; מהגדלת חזה ועד ספריי שיזוף מוגזם. כמו כן, היא תיארה איך בעלה, שהיה מבוגר ממנה ב-60 שנה, התנהג אליה בגסות.

View this post on Instagram

A post shared by Crystal Hefner (@crystalhefner)

"מאז הימים ההם השיער שלי הפך לטבעי יותר ושתלי הסיליקון יצאו החוצה", סיפרה כריסטל. "סיימתי עם טיפולי השיזוף בהתזה, ואמנם מצבי הפיזי והנפשי היה קשה למשך תקופה, אבל אלו היו הצעדים הראשונים שלי לקראת החלמה מלאה".

כריסטל הוסיפה שהיא תמיד מרגישה חצויה כשהיא מדברת על תקופת הנישואים שלה עם הפנר, שכן מצד אחד האחוזה הייתה חוף המבטחים שלה, ומצד שני תיארה אותה כבית סוהר. מעבר לזה, היא חשפה את מערכת היחסים המורכבת שלה עם בעלה. "הוא היה טוב אליי בדרכים שונות, אבל גם רע. אני עדיין מתאוששת מכל מיני חוויות שהיו לי איתו. תמיד כשאני נזכרת באותה תקופה אני נמצאת בקונפליקט". 

כריסטל והפנר נישאו בשנת 2012. היא הייתה רעייתו השלישית והם היו יחד במשך 5 שנים, לפני שהפנר מת בגיל 91. בתחילת דרכם, היא צוירה בכלי התקשורת בתור "גולדיגרית" שרק "חיפשה את ההון" של המיליונר האמריקאי הקשיש.

View this post on Instagram

A post shared by Crystal Hefner (@crystalhefner)

אגב, זו לא הפעם הראשונה שאחת מנשותיו לשעבר של הפנר מתארת את הצדדים האפלים של "אחוזת השפנפנות", וגם הדוגמנית הולי מדיסון, שניהלה מערכת יחסים בת שבע שנים עם מייסד המגזין, תיארה בעבר את הצדדים האפלים של תקופתה עם הפנר – וגם חשפה כמה פרטים מחדר השינה שלו.

בספר הזכרונות שפרסמה, מדיסון תיארה כיצד מייסד המגזין נהג לאונן בזמן שצפה בנשים מקיימות יחסי מין בחדר השינה שלו. "אף אחת שם לא הייתה בקטע", כתבה. "אחת הבנות, שאני לא אנקוב בשמה, דחפה אותי לכיוונו ואמרה לו 'תהיה עם החדשה'. כמובן שזה לא לקח הרבה זמן. למעשה, זה היה כל כך קצר שכל מה שאני זוכרת זה את משקל הגוף שלו עליי".