גראנט אמאטו, אח בן 29, נעצר השבוע בעיר Chuluota שבמרכז פלורידה באשמת הרצח של שלושה מבני משפחתו; אביו צ'אד (59), אמו מרגרט (51), ואחיו קודי (31), לאחר שאלו ביקשו ממנו לעזוב את ביתם עקב התמכרותו החריפה לצפייה בפורנו. על פי הדיווחים, שלושת בני המשפחה נורו כולם למוות ומתו במקום.

היה זה אחד מחבריו לעבודה של קודי, אשר שם לב שחברו לא הגיע למקום עבודתו מאז יום שישי האחרון, ודיווח על היעדרותו לתחנת המשטרה המקומית - כך על פי הדיווח של לשכת העיתונות המקומית. כבר עם תחילת החקירה על היעלמותו של האח דווח כי כשלושה חודשים לפני הרצח לכאורה של בני משפחת אמאטו - גראנט גנב מהוריו כ-200 אלף דולרים אותם העביר לאישה אלמונית בבולגריה אותה הכיר ביוני האחרון באחד מהאתרים למבוגרים בהם גלש דרך קבע.  

באחת מחקירותיו סיפר אמאטו כי כי לאחר שהוריו גילו על הסכום העצום שגנב והבינו שזה קשור ישירות להתמכרותו הקשה לפורנוגרפיה, הם הציבו לו אולטימטום ברור; או שתיכנס למוסד לגמילה מהתמכרויות או שתעזוב את הבית. גראנט החליט להקשיב לעצת הוריו ואכן אישפז את עצמו לתקופה קצרה במוסד שניסה לטפל בהתמכרותו הקשה. מיד עם חזרתו לבית המשפחה הוריו הזהירו אותו כי אם יפר את הכללים שהציבו לו - הוא יסולק עוד באותו יום מביתו.

אחד הכללים שהוצבו לגראנט על ידי הוריו הוא ניתוק הקשר עם אותה אישה אלמונית מבולגריה אליה העביר על פי החשד את מאות אלפי הדולרים. גראנט, כך מתברר, לא עמד בבקשת הוריו והמשיך להתכתב ולשמור על קשר רציף עם הצעירה הבולגרית, וברגע שאביו גילה זאת (ב-24 בינואר האחרון) - הוא הודיע לבנו חד משמעית כי עליו לעזוב את בית המשפחה מיידית.

בסוף השבוע האחרון, יום למחרת ההודעה של האב, נמצאו בבית המשפחה שלוש הגופות עם סימני ירי שהצביעו כי שלושתם נרצחו באותו מועד ועל ידי אותו כלי נשק. גראנט נתפס בתחילת השבוע האחרון והובא בפני שופט שאמור לקבוע את גזר דינו בקרוב.