חשבונות הטוויטר והפייסבוק הרשמיים של מרשם האוכלוסין בפרגוואיי פרסמו לאחרונה את רשימת השמות הכי אקזוטיים (ואנחנו נבחר לקרוא להם מופרכים) שהוענקו לילדים במדינה הדרום אמריקאית, ובאופן טבעי - הפוסטים זכו להצלחה משוגעת בכל אמריקה הלטינית (ובכלל), והפכו לאחד הסיפורים הכי ויראליים בשבוע האחרון בדרום אמריקה.

מעל כל השמות ההזויים שפורסמו ברשימה (ביניהם שמות כמו "אופטימוס פריים", "פאה יפה" ו"גשם של זהב"), בלט שם אחד, אותו העניק אב מתוסכל לבנו. סיפורו של האב פורסם באחד הפוסטים בנושא, וזה הולך בערך ככה (קיצרנו לכם את ההיסטוריה ובסופה יגיע השם המדהים); גבר בשם "אדון ראפטי" הביא לעולם במרוצת השנים 10 ילדים. ראשונה נולדה בתו שנפטרה לפני שמלאו שנתיים, אחריה הגיע בנו השני שהלך גם הוא לעולמו מאותה סיבה כמו בתו הבכורה, ואחריהם הגיעו 7 בנות ברצף - כשאותו אדון ראפטי התפלל לקבל לפחות בן אחד.

ואז הוא הגיע. הילד העשירי, בן זכר, בדיוק כמו שרפאטי חלם כל חייו. עם הולדתו פנה ראפטי למשרד הפנים בארצו וביקש לקרוא לבנו "סוף סוף, ברוך הבא לעזאזל" (Por fin bienvenido carajo) - כן כן, קראתם נכון: "סוף סוף ברוך הבא לעזאזל" - זה השם המלא אותו רצה והתעקש להעניק לבנו.


כמובן שמשרד הפנים לא ממש קיבל את בקשת האב העקשן, ולבסוף השם שניתן לבנו היה "ברוך הבא", וזה השם איתו הסתובב בנו הצעיר במשך שנים, עד שאחרי תקופה מסוימת האב קיבל קצת היגיון ושינה את שמו של בנו לשם הבא: אגוסטין פדרו ניקולס ראפטי ברוך הבא. ממש ככה.

למרות השם הסופי אותו בחר לו האב, אותו אגוסטין ראפטי ברוך הבא המשיך בחייו וסיפר את ההיסטוריה המדהימה שלו לכל מי שרצה לשמוע, וכך, למרות שמו הרשמי במשרד הפנים - הוא נודע תמיד בשם "ברוך הבא לעזאזל" - שם אותו נשא בכבוד עד יום מותו. הסיפור המופלא הזה פורסם בספר שיצא לאחרונה בפרגואיי וחשף את ההיסטוריה המדהימה מאחורי השם הכי מוזר שאנחנו לפחות שמענו שהוענק לבן אדם קיים.


(מקור)