אנחנו מרשים לעצמנו לנחש שגם אתם העברתם את מרבית הילדות שלכם מול ערוץ הילדים, מול גיל ססובר ומיכל ינאי, הוגו והכיתה המעופפת, אבל בעיקר מול סדרת הילדים הארגנטינאית שכבשה את ישראל בשנות ה-90', ואנחנו מדברים, כמובן, על "קטנטנות".

כבר סיפרנו לכם בעבר על אחת מכוכבות הסידרה שכבר מזמן ויתרה על הטייטל "קטנטנה" וכיום בעיקר רוצה לחזור למסך כדי לכבוש את כולנו מחדש, אז החלטנו לבדוק שוב מה השתנה מאז אותם ימים בבית היתומים הכי שמח שראינו. הפעם החלטנו להתמקד במי שהייתה ללא ספק הכוכבת הכי גדולה של הסדרה, אגוסטינה צ'רי, או מילי אם אתם מגרדים לעצמכם את המצח בנסיון להבין מה אנחנו רוצים מכם.

A post shared by Agustina Cherri (@agustinacherriok) on

A post shared by Agustina Cherri (@agustinacherriok) on

כמעט 20 שנה עברו מאז שאגוסטינה כיכבה על המסכים של כולכם, ואם חשבתם שהיא נעלמה ופנתה לעיסוקים אחרים שלא קשורים לחיי הבמה - אתם כמובן טועים. אמנם אנחנו, הישראלים, לא ממש זכינו לראות אותה מאז שגילמה את מילי המתוקה, אבל בארגנטינה צ'רי נחשבת כבר שנים לכוכבת גדולה.

אחרי סיום דרכה ב"קטנטנות" היא המשיכה לככב בעוד כמה וכמה טלנובלות, גילמה מספר תפקידים שונים בסרטים, וב-2007 אפילו התמודדה ראש בראש עם חברתה לקטנטנות, מרסלה קלובוסטר, כדי לגלם את התפקיד הראשי בטלנובלה "נשים של אף אחד", ואחרי קרב עיקש היא זאת שזכתה בתפקיד. חוץ מזה נספר לכם שהיא במערכת יחסים רצינית מאוד כבר שנים עם השחקן גסטון פאולוס ולשניים שני ילדים קטנים. מכאן אנחנו מאחלים לה המשך דרך מקצועית ונהדרת, ובעיקר מקווים שנזכה לראות אותה שוב על מסכי ארצנו. לא ככה?

 

A post shared by Agustina Cherri (@agustinacherriok) on

A post shared by Chiquititas (@chiquititas_chufas) on