יש המון סיפורים שאנחנו ממש אוהבים לסקר, חלקם מפתיעים אותנו, אחרים מצחיקים אותנו, ומדי פעם מגיע אלינו סיפור ויראלי ששורף את הרשת וממש עושה לנו את היום - אחד מהם הוא בדיוק הסיפור על בחור אמריקני ששיתף את הרגע יוצא הדופן שלו ברשת כדי לקבל עצה/תמיכה - אבל יותר מכל בעיקר השאיר את הגולשים המומים לחלוטין.

הסיפור הגיע לרשת אחרי שאותו גבר צעיר העביר את פרטי המקרה למערכת האתר הבריטי The Guardian, שם כתב מכתב מפורט ויוצא דופן שהיה מיועד לפמלה סטפנסון קונולי, הפסיכותרפיסטית של האתר, אליה שולחים מדי פעם גולשים שאלות על מקרים יוצאי דופן בתקווה לקבל תשובות ועצות - או בקיצור, סוג של ורדה רזיאל ז'קונט המקומית.

אז מה הסיפור אתם שואלים, ולמה אנחנו סוחבים אתכם כל כך הרבה? בבקשה: הבחור הצעיר, שבאופן טבעי בחר להישאר בעילום שם, סיפר לסטפנסון כי ביום בו פגש לראשונה את אביה של זוגתו כדי לבקש ממנו את ידה - הוא הופתע לגלות שהם מכירים, אבל לא סתם מכירים; בין השניים התנהל בעבר קשר מיני לא מחייב דרך אפליקציית היכרויות - כן כן, קראתם נכון.

"לפני כמה שנים התנסיתי ביחסים עם שני המינים", כתב הצעיר לסטפנסון, והוסיף כי ברגע שהוא ואביה של הכלה זיהו אחד את השני הייתה מבוכה ארוכה, וברגע הראשון בו נשארו השניים לבדם - האב ביקש ממנו לסיים מיידית את הקשר עם בתו. כדי להוסיף עוד קצת דרמה למצב - הצעיר האלמוני כתב כי אביה של הכלה סיפר לו כי מאז הפגישה ביניהם הוא עדיין מרגיש כלפיו דברים "ולא אהב אף אחד אחר מאז".

View this post on Instagram

A post shared by Twinkz_photography (@twinkz_photography) on

אז מה המליצה לו סטפנסון? מתברר שהפסיכותרפיסטית קבעה כי למרות האהבה הגדולה בין הזוג הצעיר, היא ממליצה לבחור להיפרד מבת הזוג שלו ולסיים את הקשר ביניהם, כי השקר הגדול סופו להתגלות והוא יוביל לבסוף למשבר גדול יותר. בנוסף, הוסיפה סטפנסון כי אביה של הכלה, במטרה שלא לחשוף את עברו המיני, עלול לעשות הכל כדי להזיק למערכת היחסים של בתו עם הצעיר - ועדיף יהיה לסיים אותה שעה אחת קודם. עכשיו אנחנו שואלים: מה אתם הייתם עושים?

(מקור)