מיה קאליפה הודיעה לאחרונה לעשרות מיליוני העוקבים שלה שהיא פותחת חשבון בפלטפורמת התוכן Only Fans – והמעריצים שלה עדיין מתקשים להתאושש מההלם.

שחקנית הפורנו לשעבר ואושיית הרשת בהווה הודיעה על מהלך הענק הזה שלה לפני כמה ימים בחשבון האינסטגרם והפוסט הזה, מיותר כנראה לציין, כבר גרף יותר ממיליון לייקים.

"יש לי עכשיו עבודה במשרה מלאה... בתור מנהלת חשבונות", כתבה קאליפה בתיאור הפוסט, ורבים מעוקביה לא הצליחו להתעלם מכך שבתמונת הפוסט, דף הבית של האתר Only Fans היה פתוח אצלה בלפטופ - ומכאן הכל כבר היסטריה מוחלטת.

View this post on Instagram

I have a full time job... as an accountant

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

אם מעולם לא שמעתם על Only Fans, מדובר למעשה בפלטפורמה לשיתוף תוכן אקסקלוסיבי ברשת – לרוב בעבור תשלום חודשי, ובשנה האחרונה האתר הזה הפך לפופולרי יותר מתמיד בקרב מדריכי כושר ואושיות פיטנס, אך הוא מוכר לרוב בגלל שחקניות הפורנו הרבות שנוהגות להעלות לשם תוכן באופן עצמאי.

לקאליפה יש נכון לעכשיו יותר מ-21 מיליון עוקבים באינסטגרם בלבד, ולאחרונה היא פתחה את החשבון החדש שלה באתר Only Fans בעבור תשלום של 12 דולר בחודש, ובניגוד למה שאתם אולי מצפים, היא לא מתכוונת להעלות לשם תוכן פורנוגרפי, ולטענתה ההחלטה לפתוח את החשבון נבעה מהתסכול ההולך ומתמשך שלה מתנאי השימוש באינסטגרם.

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

"אני לא מתכוונת להעלות לחשבון תוכן מיני או תמונות עירום, אלא להשתמש בזה בדיוק כמו באינסטגרם, רק בלי תנאי שימוש", כתבה קאליפה, "אני רוצה לקחת בחזרה את הכוח שצברתי עם הקהל שלי ולהעלות את מה שאני רוצה ומה שגורם לי להרגיש טוב".

אושיית הרשת התייחסה לנשים אחרות שפועלות ב-Only Fans ואמרה שהן היוו את ההשראה שלה לעבור לפלטפורמה המצליחה: "לכל מנהלות החשבונות האחרות, תודה לכן", היא אמרה. "אתן מדהימות ובטוחות כל כך בגוף שלכן, כמו גם בהחלטות שלכן. אתן גרמתן לי לרצות להחזיר את השליטה על מה שמגיע לי".