צעירה בת 26 מבריטניה נותרה המומה לאחרונה לאחר שגילתה את הפתק שהשכנים שלה השאירו לה על מכוניתה ובו הם דורשים ממנה להפסיק להסתובב עירומה בדירתה. אלכסנדריה טיילור, אם לשניים מאסקס, סיפרה שמצאה את הפתק דבוק לשמשה הקדמית של רכבה בזמן שיצאה מביתה.

"אנחנו מאוד נעריך אם תוכלי לפחות להגיף את הווילונות שלך בזמן שאת מסתובבת ערומה בבית", נכתב בפתק. "הילדים שלי לא רוצים לראות את התחת שלך. בהערכה רבה, השכנים". טיילור ההמומה פרסמה מאז את הפתק הזועם בחשבון הפייסבוק שלה ותהתה אם היא באמת "הרעה" בסיפור הזה – והתשובה של הגולשים הייתה חד-משמעית.

"זה הבית שלך ולא שלהם", כתב אחד הגולשים. "הייתי מחזיר להם פתק ומזכיר להם שהם לא יכולים להציץ לאנשים בחלונות. אם יש להם בעיה עם מה שאת עושה בבית שלך, אולי כדאי שיסגרו את העיניים שלהם ולא יפרו את הזכות שלך לפרטיות".

גולש נוסף ציין גם הוא שאולי כדאי שהשכנים יתחילו לחנך את הילדים שלהם לא להסתכל לאנשים אחרים בחלונות. "תכתבי להם: 'תודה על ההערה. אם אנחנו כבר מציעים הצעות אחד לשנייה, אז אני מציעה שאתה והילדים החטטניים שלך לא תסתכלו לי בחלון. אחר כך כמובן תדביקי את זה לשמשה".

אחרי שהפוסט של טיילור הפך לוויראלי ברשת, היא הגיבה בסופו של דבר לפרשה הביזארית בשיחה עם כתבים מקומיים. "בהתחלה רתחתי מזעם, אבל עכשיו אני רואה את הצד המצחיק בסיפור", סיפרה. "בהתחלה חשבתי שהפתק הוא על זה שקרה משהו למכונית שלי, בסוף גיליתי שזה בגלל התחת שלי. התגובות שקיבלתי מאז ממש הצחיקו אותי".