אחד ממשתמשי אתר האינטרנט Reddit הצליח לזעזע את הגולשים הרבים באתר לאחר ששיתף אותם בתקרית הזויה שהייתה לו עם חברה שלו. המשתמש, העונה לשם yeetocheetow, הזדהה בתור גבר אמריקאי בשנות ה-20 לחייו, ולטענתו הוא תפס את חברה שלו, בת גילו, מיד אחרי אקט מיני כשהיא מבצעת פעולה יוצאת דופן.

בתיאור הפוסט הוא כתב כיצד הוא נתקל באקט הביזארי זמן קצר אחרי שקיימו יחסי מין. "בת הזוג שלי לא לוקחת גלולות אז כמובן שהשתמשתי בקונדום", הוא כתב. "ניגשתי לשירותים לשטוף את עצמי, ושמעתי אותה צועקת לי 'אתה עושה פיפי או קקי?'. חשבתי שזאת שאלה מעט מוזרה, אז עניתי לה שאני מתכוון לשבת ממושכות. כשיצאתי החוצה, ראיתי אותה סוחטת את הקונדום ומנסה להכניס תכולתו לאיבר המין שלה".

הדיון פורסם במדור המשפטי של האתר (r/legaladvice), ועד מהרה הפך לאחד הפוסטים הפופולריים ביותר – עם למעלה מ-12.8 Upvotes (שווה ערך ללייקים) ועשרות תגובות שרובן ייעצו לו להתרחק מבת הזוג שלו ככל שניתן.

"ראשית כל, אני יוצא מנקודת הנחה שהיא כבר החברה לשעבר שלך בשלב הזה", כתב אחד המשתמשים והוסיף: "תתרחק ממנה, ואם היא פונה אלייך ואומרת לך שהיא בהיריון – דרוש ממנה לבצע בדיקת אבהות". משתמש אחר טען שמה שהיא עשתה לא נחשב כלא חוקי - מאחר והם ביצעו יחסי מין בהסכמה.

משתמש נוסף באתר ייעץ לבחור לפנות לחוות דעת של מומחים באשר לסיכויים שלה להיכנס להיריון. "תתקשר למרפאת היריון ותשאל אותם לגבי הסבירות שהיא תיכנס להיריון בשיטה הזאת", כתב המשתמש. ההנחה שלי היא שהסיכוי נמוך, בהתחשב בחשיפה לאוויר – אבל אני לא מבין בזה יותר מדי. הכי טוב זה לפנות למומחים בשביל לקבל מידע בנושא. שיהיה לך בהצלחה". ואנחנו אומרים - WTF קרה כאן עכשיו?