איש עסקים אוסטרלי שעשה צ'ק אין באחד המלונות היוקרתיים ביותר בסידני נדהם לגלות מאיפה עיצוב המקום היה מוכר לו, ובשיחה עם כתבים מקומיים הוא תיאר את הרגע בו הוא הבין שהסוויטה שלו במלון הדארלינג היא הלוקיישן של אחד מסרטוני הסקס הפופולריים ביותר באתר פורנהאב.

הגבר, שבאופן טבעי סירב לחשוף את שמו, סיפר שהסוויטה עלתה לו כ-1,400 דולר ללילה, והוא זיהה אותה מתוך סרטון הפורנו הפופולרי שגרף עד כה יותר מ-2 מיליון צפיות.

"למלון יש סגנון ייחודי מאוד", סיפר אותו איש עסקים. "מהאופן שבו הם מציעים את המיטות, שולחן הכתיבה ועד הרהיטים בחדר השינה. לא הייתה לי בעיה לזהות את הלוקיישן", הוא אמר, ומאוחר יותר גורמים מהמלון אכן אישרו את הדיווחים.

View this post on Instagram

A post shared by Charlette Bree (@charlettebree) on

דובר מטעם המלון התייחס לדיווחים בהודעה ואמר כי על סמך העיצוב של החדר, מסתמן שהסצינה המדוברת צולמה בשנתיים האחרונות, והוסיף: "הנהלת המלון לא מתירה הפקות פורנוגרפיות במקום ומגנה את הפעילות הזו בשטחנו".

בהמשך, כתבים מקומיים פנו גם אל שרלוט סטאר, השחקנית שהשתתפה בסצינה כדי לקבל לתגובה, וזו אישרה כי היא אכן השתתפה בהפקה המדוברת. סטאר, המוכרת גם בתור שרלט ברי, סיפרה כי מאחר ותעשיית הפורנו האוסטרלית דלת תקציב - הפקות רבות נאלצות לצלם בבתים פרטים או בלוקיישנים ללא אישורים.

View this post on Instagram

A post shared by Charlette Bree (@charlettebree) on

"אני לרוב מצטלמת בבתים של אנשים, אבל השתתפתי גם בהפקות שהיו במלונות יוקרה – כמו הסצינה שצולמה בדארלינג", סיפרה סטאר. "אני חושבת שאחד הדברים היפים בפורנוגרפיה זה שאפשר לצלם אותה בכל מקום. עכשיו, עם הקורונה, רוב האנשים פשוט מצלמים מהבתים שלהם".

"התעשייה המקומית מבוססת בעיקר על פלטפורמות לצפייה ישירה מארה"ב כמו פורנהאב או אונלי פאנס", היא הוסיפה, "לשם אני ואחרים מעלים את התוכן שלנו ומתפרנסים. זה אמנם חוקי באוסטרליה לצלם פורנוגרפיה, אבל זה עדיין מנוגד לחוק למכור את המוצר המוגמר ולכן אנחנו עושים את זה באתרים זרים".