סקס הוא כנראה אחת הפעילויות המהנות ביותר שניתן לקחת בהן חלק – למרות זאת, ואתם בטח יודעים את זה, כל הסיפור יכול להסתבך לפעמים, בטח כשאברי המין האנושיים ממוקמים סנטימטרים ספורים מהנקבים שאחראים על היציאות שלנו. לכן, אל תתפלאו אם לפעמים, בלהט הרגע, העניינים מקבלים תפנית דוחה במיוחד.

אתר האינטרנט Men's Health פרסם לאחרונה רשימה של כמה תקריות מחרידות אשר קרו לאנשים במהלך קיום יחסי מין; משילוב של מאכלים שהם הכל חוץ מסקסיים, דרך תאונות כאלו ואחרות, ועד לפעם ההיא שמישהי שלפה פתאום קוצץ ציפוניים (תכף תבינו) במהלך אקט – בקיצור, תנשמו עמוק כי אספנו לכם כמה מהסיפורים הביזאריים ביותר שמצאנו - אתם יודעים, כדי לפתוח את השבוע עם חיוך (בערך).

"היינו באמצע סקס כשהוא שחרר נפיחה רועשת ומסריחה שהבהילה אותי ממש. הייתי כזה 'וואו, ממש תקעת נאד'. זאת הייתה הפעם הראשונה שקיימנו יחסי מין ואחרי זה הוא אמר לי שהוא רוצה שאני אנפח כי זה 'מדליק אותו'. תודה רבה, הבא בתור!" - מליסה.

"אחת הנשים איתן יצאתי דחפה לי אצבע לאזור אינטימי וליקקה אותה. חשוב לי לציין שזאת הייתה הפעם הראשונה שמישהו החדירה לי אצבע לשם, ובכנות, זה הרגיש לא רע בכלל. לעומת זאת, מה שהיא עשתה אחר כך היה מזעזע לחלוטין" - ג'ק.

"יצאתי פעם עם בחורה מעט הרפתקנית, ויום אחד החלטנו לשלב אוכל בחיי הסקס שלנו. היא הלכה להביא משהו מהמטבח ואני חשבתי לתומי שזה יהיה קצפת או שוקולד, אבל לא. היא חזרה משם עם צנצנת מיונז והתחילה למרוח את התוכן שלה על איבר המין שלי. אני אוהב מאוד מיונז בסנדוויץ' שלי, עליי קצת פחות" - רוברט.

"פעם, כשהייתי צעיר יותר, עשיתי סקס קשוח למדי עם איזה מישהי. בשלב מסוים, היא איבדה שליטה על הסוגרים שלה ופשוט השתינה עליי ועל המיטה שלי" - דרק.

"ירדתי לאיזה בחורה שיצאתי איתה והיא תקעה נפיחה רועמת באמצע. זה היה ממש מגעיל כי הפרצוף שלי היה ממש שם כשזה קרה והריח… זה היה נורא. היא ממש התנצלה תוך כדי - אבל זה רק גרם לרגע להיות עוד יותר מביך" - כריס.

"בדיוק סיימנו את הסקס, ומה הדבר הראשון שהיא עושה? שולפת קוצץ ציפורניים ומתחילה לקצץ על המיטה, ממש לידי" - גרג.

"בחור ששכבתי איתו התעטש תוך כדי שהוא היה למעלה. באיזשהו שלב אני מסתכלת עליו ואני רואה שנזלת נוזלת לו מהנחיר. הקטע היה שהוא המשיך כאילו שום לא קרה. אני כזה 'בן אדם, תביא רגע טישו, זה דוחה!', אבל הוא אמר שהוא יותר מדי ברגע בשביל שזה יפריע לו. הלו! לי זה מפריע!" - ג'סיקה.

"קיימנו מין אנאלי והכל הלך מצוין – עד שהיא 'פלטה' עליי. היא עדיין החברה שלי ואני אוהב אותה מאוד ואני יודע שזה לא היה בכוונה. למרות זאת, זה חייב להיות, ללא צל של ספק, הרגע הדוחה ביותר בהיסטוריה של הסקס" - אלכס.

מבוכה בסקס (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
"היא איבדה שליטה על הסוגרים שלה" | צילום: אימג'בנק / Thinkstock