זה לא סוד שילדים יכולים להכניס את ההורים שלהם ללא מעט צרות בגלל הפה הגדול שלהם, ובמקרה של ג'ן וברד הניסטון, ילדיהם לא סתם הכניסו אותם לצרות - הם כמעט והרגו אותם מרוב בושה.

בני הזוג, שמתפרנסים בין היתר ממכירה של סרטוני מין (כלומר, פורנוגרפיה), חשפו לאחרונה כיצד ילדיהם סיפרו על המקצוע החדש שמצאו ההורים שלהם בתקופת הסגרים לסבא וסבתא שלהם – והפוסט הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-4 מיליון צפיות.

@thehannistons

##comedy ##marriedhumour ##wife ##husband ##viral ##grandparents ## ##

♬ ahAAAAA HAHAAAA - ryn, the mean lesbian wifeguy

@thehannistons

They didn’t find out.. we told them but this was too funny!! ##harrypotter ##snape ##comedy ##couple ##marriedhumour

♬ draco simp since 2016 - rylie depue

הסרטון הפך לכל כך פופולרי בשלב מסוים, עד שהשניים פרסמו פוסט נוסף בנושא ובו הבהירו: "הילדים לא גילו שאנחנו מפרסמים סרטוני מין... אנחנו אמרנו להם. מה שקורה כאן עכשיו הוא הרבה מעבר למצחיק".

הפוסט המקורי אגב גרף מאז יותר מחצי מיליון לייקים וכמעט 3,500 תגובות, חלקן מאנשים שדווקא היו ביקורתיים מאוד כלפי השניים. "לא הבנתי", כתב אחד הגולשים. "למה בעצם שתספרו להם את הדבר הזה?".

"לא יודע מה אתכם, אבל זה יותר מדי בשבילי", ציין גולש אחר. "אם ההורים שלי היו אומרים לי שהם מצלמים פורנו, הייתי בטראומה לכל החיים". גולש נוסף הסכים ואפילו הגדיר את כל הסיטואציה כ-"Fucked up". מנגד, היו גם גולשים שדווקא שיבחו את בני הזוג על הכנות שלהם.

"נראה לי עדיף לספר להם ולהנגיש את כל העניין, מאשר שהם יגלו הכל, יום בהיר אחד, מבלי שאף אחד יגיד להם", הגיב אחד המשתמשים. "אין מה לעשות. לפעמים עושים את מה שצריך לעשות בשביל לשרוד".