ריצת בוקר של תושבת דרום-מזרח גרמניה קיבלה תפנית מבהילה במיוחד אחרי שהיא גילתה רימון רסס בסמוך למסלול הריצה שלה.

האצנית האלמונית, תושבת העיר פסאו הסמוכה לגבול עם צ'כיה, מיהרה לדווח למשטרה על התקרית, ואלה הזעיקו למקום את יחידת סילוק הפצצות המקומית - ומהר מאוד החבלנים הבינו שאין באמת צורך להיבהל.

על פי הדיווחים של דוברות תחנת המשטרה בהאוזנבורג, רימון הרסס התברר להיות צעצוע מין (!) שהושלך בפארק. האביזר נמצא כאמור על ידי האצנית ביום שני האחרון כשהוא מונח בתוך שקית עם קונדומים וג'ל סיכוך – ראיה נוספת לייעודו של האביזר (תחשבו על זה רגע).

 

חבלן אילוסטרציה (צילום: Defne Karadeniz, GettyImages IL)
החבלנים הבינו שאין צורך להיבהל | צילום: Defne Karadeniz, GettyImages IL

"חיפוש באינטרנט אישר את החשדות שלנו", נמסר בהודעת המשטרה. "חוקרים שלנו הצליחו למצוא דגמים זהים של צעצוע המין באתרים שונים", ועל פי החשד הבעלים של צעצוע המין השתמש באביזר ואז זרק אותו ביער.

זה לא במקרה שהמשטרה מיהרה להזעיק למקום את יחידת סילוק הפצצות אחרי שלאורך השנים תושבי גרמניה מצאו מספר כלי נשק וחומרי נפץ שננטשו בטבע – רובם שרידים ממלחמת העולם השנייה.

לצורך העניין רק בשבוע שעבר פונו אלפי תושבים משכונת מגורים באזור העיר מנהיים שבדרום גרמניה אחרי שבמקום נמצאה פצצה במשקל של כמה מאות ק"ג באזור שהיה בעבר בסיס של הצבא האמריקאי, וחבלנים שהוזעקו למקום ניטרלו את הפצצה ופינו אותה מהאזור.