נער מבריטניה זעזע לאחרונה את צוות הרופאים (ואז גם אותנו) בבית חולים בו אושפז בלונדון אחרי שפונה לחדר המיון עם כבל USB שנתקע בצינור השופכה שלו.

הפרטים על המקרה הביזארי פורסמו השבוע בכתב העת הרפואי Urology Case Reports, כתב עת שמרכז טיפולים שונים ומשונים בתחום האורולוגיה. על פי הדיווחים, הנער (בן ה-15) פנה עם משפחתו לייעוץ רפואי אחרי שתקע את הכבל באיבר מינו ולא הצליח לשחרר אותו.

הנער סיפר לרופא שבדק אותו שהוא "רק" ניסה למדוד את אורך איבר מינו ומשום מה החליט להכניס את הכבל לצינור השופכה שלו. בצילום הרנטגן (ממש כאן למעלה) אפשר לראות כיצד הגוף הזר הסתבך ויצר פלונטר בצינור השופכה, ממש כמה סנטימטרים לפני שלפוחית השתן.

נכון לעכשיו לא ממש ברור מה הוביל את הנער להחדיר את הכבל לאיבר מינו, ומחקרים בנושא מצביעים על כך שברוב המקרים המניעים להחדרת גופים זרים אל תוך השופכה מסתכמים ב"סקרנות מינית", פעילות מינית בזמן שכרות או הפרעות אישיות. סיבה נוספת שיכולה לגרום למישהו להחדיר גוף זר אל תוך השופכה שלו היא גירוי מיני (או בעגה המקצועית: סאונדינג).

הכירורגים שטיפלו בנער הצליחו לבסוף לחלץ את הכבל אחרי שהצעיר הובהל לחדר הניתוח ושם ביצעו הרופאים חתך באזור שבין שק האשכים לפי הטבעת. לאחר שאושפז להמשך השגחה, הנער שוחרר לביתו אך צפוי להישאר במעקב ולחזור לבית החולים לפחות פעם בשבוע בעתיד הקרוב כדי לראות שהעניינים לא מסתבכים שוב. אאוץ'.