"פעם שמעתי את איבר המין שלי נשבר בזמן התנוחה הזאת": רופא שהפך לדמות פופולרית בטיקטוק חשף לאחרונה את תנוחת הסקס המסוכנת ביותר לגברים והבהיל רבים מהעוקבים שלו ובכלל.

ד"ר קראן ראג' טוען שעל פי מחקרים מדעיים, ה-Reverse Cowgirl (כלומר, כשהאישה למעלה וגבה מופנה אל הגבר) היא התנוחה שאחראית ל-50% מהמקרים בהם גברים "שוברים" את איבר המין שלהם. "אם יש תנועת חדירה חזקה ושני הפרטנרים לא מסונכרנים - זה עלול לגרום לאיבר המין של הגבר להחליק החוצה להימחץ", מסביר ד"ר ראג' ומוסיף שאף על פי שאין עצם בפין - האיבר אכן יכול להישבר.

@dr.karanr

Sun snu ##learnontiktok ##schoolwithdrkaran ##womenshealth ##menshealth

♬ Runaway by Kanye Piano - Henry Cantu

"שבר של הפין הוא בעצם קרע של הטוניקה אלבוגינאה (Tunica Albuginea)", הוא מוסיף. "מדובר ברקמה שהיא כמו גומי שמאפשרת לאיבר המין לגדול בזמן הזקפה. ראו הוזהרתם. סקס נלהב יכול לגרום לפין שלכם להיראות כמו חציל".

הסרטון הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-2.8 מיליון צפיות ברשת החברתית ומעל ל-256 אלף לייקים – חלקם מגולשים נחרדו לגלות על התופעה האיומה. "יופי ד"ר", הגיבה אחת הגולשות בציניות. "עכשיו בעלי מפחד להתקרב אליי".

גולשים אחרים התאכזבו לגלות שדווקא זו נחשבת לתנוחה המסוכנת ביותר מכולן. "אבל Reverse Cowgirl היא התנוחה הכי טובה שיש!", כתב אחד הגולשים, וגולש אחר ציין: "זאת התנוחה האהובה עליי" – ואפילו הוסיף אימוג'י בוכה.