האינטרנט, אתם יודעים איך זה, יכול להיות מקום הזוי לחלוטין לפעמים, במיוחד אם את אישה, ועל אחת כמה וכמה אם את גיימרית.

וכך, אחת ממשתמשות טוויטר נתנה לאחרונה הצצה אל סוג ההודעות הביזאריות שהיא מקבלת "בפרטי", ועל הדרך חשפה תופעה פסיכית נוספת שקיימת ברשת.

ג'מבו (Jambo), גיימרית תושבת ארה"ב, חשפה השבוע כיצד אחד העוקבים שלה הציע לה כסף עבור משהו גס ודוחה במיוחד - ולא, זה ממש לא מה שאתם חושבים.

בסדרת צילומי מסך שהעלתה לחשבון הטוויטר שלה, ניתן לראות כיצד אותו בחור עליו דיברה הציע לגיימרית 300$ בשביל שזו תשב על המעיל שלו במשך 3 חודשים ואיך נאמר? "תתקע עליו נאדים".

ג'מבו
התכתובת ששברה את הרשת | צילום: PlayWithJambo, twitter

"היי יש לי בקשה מוזרה", כתב לה הבחור. "הייתי רוצה לשלוח לך את המעיל שלי כדי שתשימי אותן על כיסא המשחקים שלך לכמה חודשים ותפליצי עליו. אני אשלם לך כמובן".

מיותר לציין שהגברת הצעירה סירבה להצעה המגונה, אבל לא לפני שהיא הטרילה אותו באכזריות, ולאחר מכן חשפה את התכתובת הביזארית בחשבון הטוויטר שלה והרשת התפוצצה.

וכך, לא רק שהציוץ  המדהים והמופרע הזה קיבל קרוב ל-10 אלף לייקים - מתברר שגיימריות אחרות סיפרו שהבחור והבקשות שלו מאוד מוכרים בקהילה.

View this post on Instagram

These fresh reds got me feelin' some type of way ❤ ◦ ◦ TWITCH.TV/PLAYWITHJAMBO ◦ ◦ #pc #videogames #gamer #gaming #streamer #streaming #twitch #twitchtv #twitchlive #twitchstreamer #contentcreator #positivity

A post shared by Jambo (@playwithjambo) on

"זאת לא בדיחה", הגיבה גיימרית נוספת. "קיבלתי ממנו בדיוק את אותה הודעה אתמול", ונשים אחרות בקהילה חשפו גם בן הודעות שקיבלו מאותו בחור, כולן מנוסחות בדיוק בצורה זהה.

נכון לעכשיו ידוע כי אותו בחור שלח את הבקשה ההזויה שלו לארבע נשים לפחות. ומה באשר לנשים שהסכימו להצעה שלו? לא ברור, אבל לשם העניין, תשאלו את עצמכם שאלה אחת קטנה: האם הייתם עושים את זה עבור 300 דולר?