מתקשים למצוא את האנרגיה או התשוקה בשביל ליזום יחסי מין עם בת הזוג שלכם? גמורים השבוע האחרון? עייפים בטירוף ואקט בחדר השינה הוא הדבר האחרון שבה לכם לעשות היום? אין מה לעשות, אחרי יום עבודה מתיש, כל מה שאנחנו רוצים לעשות זה לשים רגליים על השולחן ולנוח – על כן, אנחנו מתכבדים להציג בפניכם את התנוחה המינית שתדרוש מכם את כמות האנרגיה הנמוכה ביותר.

אם בסקס עצל עסקינן, אז קרוב לוודאי שלא תוכלו להיות עצלים יותר מתנוחת "הקפל" (מלשון: קיפול). זוהי ככל הנראה התנוחה האידיאלית עבור בני זוג תשושים אחרי יום ארוך, והיא אפילו לא תצריך מכם לקום מהספה. כל מה שתצטרכו זה כמה כריות בשביל למקם את עצמכם כמו שצריך.

איך זה עובד? בבקשה: תתחילו עם להניח כרית על הספה. היא תשמש אתכם בתור מדרגה עבור האגן שלכם (אגב, רצוי לשים עליה מגבת כדי להימנע ממגע ישיר של הכרית עם הישבן – אבל בטח ידעתם את זה, כי אתם לא מגעילים). אחר כך, בקשו מהשותפה שלכם להתיישב עליכם, כאשר רגליה פרוסות משני צדי הגוף שלך. בשלב הזה, אתם יכולים להניח את הידיים שלכם על הגב התחתון לצורך תמיכה.

התנוחה הזו נהדרת עבור סקס איטי, עצל והוא מספק תחושת חדירה עמוקה ומספקת. כמו כן, אם הידיים שלך פנויות, אתם יכולים גם להשתמש בהם תוך כדי – או אפילו להשתמש בכל מיני עזרים (אם אתם צריכים קצת השראה, אז אתם מוזמנים להיכנס לקישור הזה).