קהילת המשתמשים של אתר Reddit עסקה לאחרונה באחת הטכניקות הכי מפורסמות של עולם הסקס – אדג'ינג. אם מעולם לא שמעתם על התופעה, מדובר בדרך להעצמת העונג בזמן יחסי המין על ידי השהיית האורגזמה. אתם מוזמנים לקרוא עליה באריכות בכתבה הזאת, אבל העיקרון שלה פשוט למדי: מרגישים שאתם עומדים להגיע לשיא? זה הזמן לעצור את האקט, לחכות כמה דקות עד שהתחושה תחלוף, ואז לחמם עניינים מחדש.

על פי הדיווחים של אתר האינטרנט Men’s Health, מדובר בטכניקה פופולרית מאוד אצל נשים, אבל גם גברים נוהגים לבצע אותה – ואז נשאלת השאלה ההגיונית מה גברים באמת חושבים על השיטה הפופולרית? זה בדיוק המקום בו  משתמשי Reddit נכנסו לתמונה, ולהלן כמה חוות דעת מגברים שהתנסו בטכניקה המינית:

"זה מצוין כל עוד לא עשיתם את זה יותר מדי, כי בשלב הזה אתה מאבד תחושה וכל הלהט נעלם. יש רגע מאוד ספציפי שצריך למצוא ולעצור בו" – SerPuissance.

"אני לא אוהב את זה בכלל. 'אדג'ינג' הורג לי את החשק לחלוטין" – middaysun.

"אני חושב שהדרך הטובה ביותר היא בזמן חדירה וגינלית, כשהאישה לא זזה יותר מדי. ככה אתה יכול לעשות לעצמך 'אדג'ינג' בלי להשתמש ביד. העניין הוא שככל שאתה מתקרב לשיא, אז הן רוצות לזוז יותר. מהבחינה הזאת, אולי הדרך הטובה ביותר היא באמצעות פורנו VR (מציאות מדומה)" – myopinionisvalid.

"אני באופן אישי מעדיף את זה בזמן מין אוראלי, אבל זה דורש פרטנרית מיומנת שמסוגלת לעשות את זה בצורה אידיאלית ולא למשוך את זה יותר מדי זמן" – Bigfred12.

"זה הכי טוב עם פלשלייט (צעצוע מין לגברים). בלי אף אחד בסביבה שיסיח את דעתך ובלי להשתמש ביד כי התחושה מוכרת טוב מדי" – Bigfred12.

"אני לא מבין את המשיכה לזה. אותי זה מתסכל, אבל למיטב הבנתי זה חלק מהעניין. לא יודע, כל אחד ומה שעושה לו את זה" – BowchikawowNo.

Card

"זה לא משהו שאתה יכול לעשות כל הזמן. אתה צריך להיות במצב הרוח הנכון, אחרת זה הורס את כל האקט" – PlantLord.

"אני לא חובב גדול של השיטה. עשיתי את זה כמה פעם בזמן אוננות וכל מה שקיבלתי בתמורה זה כאב מחריד. אפילו האורגזמה לא הייתה עוצמתית במיוחד ואם כל מה שאתה מקבל מזה זה כאבים, אז נראה לי שזה מיותר" – mashonem.

"האורגזמה מצוינת, כל עוד אתה עושה את זה כמו שצריך ולא הורס את האקט" – [deleted].

ועכשיו? עכשיו תורכם לנסות ולספר לנו בטוקבקים איך היה.