דוגמנית בריטית פתחה בקריירה שנויה במחלוקת והפכה, בתפקידה, למאהבת מקצועית של גברים ברחבי הממלכה. קייטי סטאר (33), שממש לא התביישה להיחשף בשמה ופרצופה, סיפרה בראיון לכלי התקשורת בבריטניה כי במהלך חייה ניהלה מספר מערכות יחסים עם גברים נשואים, עד שלבסוף החליטה להפוך את ההרגל למקצוע.

נקודת המפנה הגיעה כאשר סטאר שילמה כ-6,500 דולר בשביל להגדיל את החזה שלה למידה 34E - ומאז גברים ברחבי הממלכה מזמינים אותה לחופשות באתרים אקזוטיים בכל העולם. "העבודה הזאת פתחה אותי לעולם חדש לגמרי", מספרת הדוגמנית. לטענתה, היא לא התקשתה לצאת לדייטים לפני הניתוח, אך מאז שהגדילה את החזה שלה החלו לפנות אליה גברים הרבה יותר "מרגשים" - כלשונה. 

"הגברים שהייתי יוצאת איתם בעבר היו מסתפקים בסרט קולנוע ובירה אחר כך. אבל אני לא", סיפרה סטאר. "רציתי לפגוש בחורים עשירים והרפתקניים, ותיארתי לעצמי שהחזה שלי יכול לתפוס את תשומת ליבם – וזה באמת עבד". הדוגמנית מצפון אנגליה נרשמה לאתר היכרויות וזמן קצר לאחר מכן היא הוצפה בהודעות מגברים שמזמינים אותה ליעדים יוקרתיים ברחבי העולם.

"אילו הייתי נופשת באותם מקומות ומשלמת על כך בעצמי, זה כנראה היה עולה לי יותר מ-40 אלף דולר", היא מספרת. "למרות זאת, עם אתר ההיכרויות הזה הכול היה חופשי". מדובר באתר שמיועד לאנשים נשואים שמחפשים קשר מחוץ למערכת היחסים שלהם. לטענתה של סטאר, היא הספיקה לנפוש השנה במספר יעדים באירופה בחסותם של גברים נשואים – וכמובן ללא ידיעת נשותיהם.

קייטי סטאר (צילום: Daily Star, twitter)
"הוכחה חיה לכך שכמה שינויים קטנים יכולים לעשות הבדל גדול בפרופיל האישי שלך" | צילום: Daily Star, twitter

"הייתי זהירה בהתחלה כי לא רציתי להרוס את הנישואים של אף אחד", היא מספרת. "מאוחר יותר, הבנתי שכל הגברים באתר קיבלו מנשותיהם 'אור ירוק' לנהל רומן. אגב, יש המון נשים שעושות את זה עם בעלים של נשים אחרות. אין מה לעשות, החיים נהיים משעממים כשאתה שוכב עם אותו אדם במשך 30 שנה".

עוד סיפרה הדוגמנית כי כרגע היא מנהלת מערכת יחסים אדם בשנות ה-50 לחייו אשר הרוויח את הונו מהשקעות נדל"ן וניהול מועדוני לילה. סטאר מפרטת: "הוא נשוי, עם שלושה ילדים גדולים. הוא אוהב את אשתו, אבל יש לו דחף מיני גבוה מדי בשבילה והיא מעלימה עין מכל מערכות היחסים שלו". לטענתה, היא אחת מבין כמה מאהבות שלו, אותן הוא נוהג להטיס ליעדים כגון: מרבלה, איביזה ואלגארבה.

כריסטיאן גרנט, דובר אתר ההיכרויות, התייחס לפועלה של סטאר וטען כי היא אחת הנשים המבוקשות ביותר שם." קייטי מאוד פופולריות באתר שלנו והיא הוכחה חיה לכך שכמה שינויים קטנים בפרופיל יכולים לעשות הבדל גדול בפרופיל האישי שלך".