עובדת של באחד מסניפי רשת Best Buy בארה"ב הפכה לסנסציה ברשת לאחר שמנעה בגופה מגנב להימלט מהחנות בה היא עובדת עם מערכת סטריאו חדישה.

בתיעוד שהפך לוויראלי בטירוף וכאמור הסעיר את הרשת, ניתן לראות את העובדת האמיצה, סאמר טפסה (24), עוצרת את הגנב האלמוני לפני שהוא נמלט מהסניף במדינת הוואי עם השלל הרב.

בסרטון שצולם על ידי מצלמת האבטחה במקום, ניתן לראות את הגנב מנסה להימלט מהחנות עם הקופסה מתחת לזרועו, אך טפסה עומדת עיקשת בדרכו.

וכך, הגנב מפנה אליה את כתפו ורץ לכיוונה בניסיון לברוח בכוח – אבל האישה הצעירה דוחפת אותו חזרה אל החנות, ובשלב מסוים אפילו מצליחה לדחוף אותו אל אחד השלטים בכניסה, מה שהוביל למאבק אלים מולו יחד עם כמה עובדים אחרים.

View this post on Instagram

A post shared by Dana White (@danawhite) on

בסופו של דבר הצליחה טפסה למנוע את הגנבה, אבל אז הסיפור ההזוי גם ככה קיבל תפנית הזויה עוד יותר אחרי שהתברר שהעובדת המצטיינת פוטרה מסיבה לא ברורה.

למרות זאת, לשמחתה, היא הצליחה לתפוס את תשומת לבו של נשיא ה-UFC, דיינה ווייט, שתיאר עד כמה הוא התרשם ממהלך ההדיפה שלה בחשבון האינסטגרם שלו: "זאת סאמר טפסה-סטרקה. היא הצליחה לעצור איזה פרחח שניסה לגנוב מסניף של Best Buy ופוטרה בגלל זה. אני מטיס אותה אלינו בסוף השבוע הזה ונותן לה כרטיסים לקרב של קונור מקגרגור נגד דונלד "קאובוי" סרונה. אני רוצה שהיא תעבוד בשבילי!".

לא ברור כרגע איזה תפקיד ווייט מייעד לגברת הצעירה, אבל זה לא יפתיע אותנו אם הוא קשור לאבטחה – במיוחד לאור מה שקרה בפעם האחרונה שקונור מקגרגור נכנס להילחם בתוך האוקטגון. בקיצור, אהבנו מאוד.