ברזיל: מותה של שחקנית פורנו מקומית מסעיר את המדינה לאחר שנרצחה באכזריות על ידי השותף שלה לדירה בעשרות דקירות סכין.

מותה של לואן דה סאוזה ריוס, בת ה-28 מריו דה ז'ניירו, נקבע אחרי יותר משלושה חודשים בהם הייתה מאושפזת במחלקת טיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת.

הפרשה התפוצצה בסוף חודש מאי האחרון אחרי שהשחקנית הצעירה פונתה לבית חולים במזרח המדינה כשהיא במצב אנוש וסובלת מפציעות דקירה בפלג גופה העליון ובצווארה, ומאוחר יותר דווח שקנה הנשימה שלה נקרע כתוצאה מהתקיפה האכזרית.

אחרי מאבק של כמה חודשים בהם הרופאים נלחמו על חייה, לפני כמה ימים כאמור הם נאלצו לקבוע את מותה ומאז המדינה הדרום אמריקאית סוערת בניסיון להבין מדוע נרצחה.  

 

 

דוברות המשטרה המקומית טרם פרסמה את נסיבות התקיפה המדויקות, אבל הסברה הרווחת היא שריוס נדקרה כתוצאה מעימות שהתפתח עם שותפה לדירה.

גורמים המעורים בפרטי התקרית סיפרו לכתבים מקומיים כי השותף, שפרטיו האישיים טרם הותרו לפרסום, מוכר למשטרה והוא ככל הנראה סוחר סמים מקומי שכעת מואשם כעת ברצח של ריוס וצפוי להיעצר בימים הקרובים.

ריוס, אשר מוכרת בתעשייה המקומית בתור אלין ריוס, פרצה כשחקנית פורנו בשנת 2016, ובתחילת דרכה היא השתתפה בתוכנית ריאליטי פורנוגרפית מקומית, לפני שפרצה באותה שנה עם סרט בכיכובה. הלוויתה של ריוס התקיימה בטקס מצומצם בהתאם להנחיות הקורונה של משרד הבריאות הברזילאי, ומכרים שלה שהספידו אותה הגדירו אותה כאישה אדיבה, אינטליגנטית וטובת לב.