צעירה בריטית סדקה את הרשת אחרי ששיתפה את השיחה הביזארית שלה עם מישהו שהיא הכירה בטינדר, ובסרטון שעלה לחשבון הטיק טוק שלה, הצעירה, אמילי שמה, הראתה איך הבחור המוזר איתו התכתבה חשב שהיא קטועת יד – ומאוחר יותר התברר שזה ממש רחוק משם..

"זה עשוי להישמע מוזר, אבל רציתי לשאול האם את קטועת יד", שאל הבחור במבוכה, אמילי השיבה שלא וחשבה לתומה שהשאלה היא חלק מהדרך המשונה שלו להתחיל איתה.

"לא, תביני, אני שואל בשיא הרצינות. תסתכלי רגע על התמונות שלך ותגידי לי שאת לא חושבת אותו הדבר. בכולן רואים אותך רק עם יד אחת", המשיך הבחור המוזר - ובתגובה, אמילי כתבה לו שהיא בוכה מרוב צחוק.

@em.griffx

i’m done out here

♬ original sound - Rachel Wilson

View this post on Instagram

A post shared by griff (@em.griff)

הסרטון החמוד הזה גרף עד עכשיו יותר מ-790 אלף צפיות ברשת החברתית ולמעלה מ-100 אלף לייקים - וכשבוע מאוחר יותר, אחרי שהפוסט המקורי הפך לוויראלי, אמילי פרסמה סרטון המשך ובו צילומי מסך מפרופיל הטינדר שלה.

"באמת יש לי שתי ידיים", כתבה בתיאור הסרטון, לפני שהעלתה מספר תמונות מפרופיל הטינדר שלה שבהן היא באמת מסתירה את הזרוע הימנית שלה, ומיותר לציין שלא מעט גולשים ממש השתעשעו מכל הסיפור והציפו אותה בתגובות היסטריות.

@em.griffx

i do have arms

♬ Sexy Bitch (feat. Akon) - David Guetta

View this post on Instagram

A post shared by griff (@em.griff)

"זה כל כך מצחיק", כתב אחד הגולשים. "תגידי מה שתגידי, הבחור צדק", וגולש אחר כתב התמונה שבה היא עושה סלפי מול הראי כנראה הייתה זו ששכנעה אותו שהיא קטועת יד. "זה חייב להיות אחד הסרטונים הכי מצחיקים שראיתי בטיק טוק", כתבה גולשת אחרת. "אני פשוט בוכה מצחוק".