בדיוק כשחשבנו שראינו כבר הכל ברשת מגיע הסרטון הזה שהפך לוויראלי ברשתות החברתיות – ובו אפשר לראות את ניסיון ההימלטות הנועז של גבר מהדירה של המאהבת שלו. בתיעוד, שאורכו קצת יותר מחצי דקה, רואים גבר בתחתונים משתמש בחבל סדינים בשביל לברוח מהמקום לפני שבעלה של המאהבת יצליח לתפוס אותו.

הבחור האלמוני צולם משתלשל מהמרפסת על ידי עובר אורח, כשהוא לובש רק תחתונים וגרביים. בעלה של המאהבת כמעט נופל בשלב מסוים מעבר למעקה הבטיחות בניסיון לתפוס את הגבר הערום, אבל הבחור מצליח לברוח ממנו ברגע האחרון – רק שאז התקרית מקבלת תפנית ביזארית.

רגעים ספורים אחרים שהגבר יורד למרפסת בקומה התחתונה, בעלת אותה דירה יוצאת החוצה כשבידה מטאטא. היא אז משתמשת בכלי הבית בשביל להכות את הגבר בחוזקה, ככל הנראה כי היא חושדת שהוא מנסה לחדור לדירתה ולשדוד אותה.

התקרית, שנראית כאילו נלקחה מסרט בורקס, עלתה לרשתות החברתיות לראשונה לפני כמה שבועות ועד מהרה, הפכה לוויראלית עם עשרות אלפי צפיות. נכון לעכשיו, לא ברור באיזה מדינה התקרית קרתה – או אם היא בכלל אמיתית.

גולשים רבים ציינו, ובצדק, כי השתלשלות האירועים מושלמת כל כך, שהסרטון חייב להיות מבוים. בין אם הוא אמיתי או לא, דבר אחד בטוח: אותנו הוא הצחיק.