אתר האינטרנט המפורסם בעולם פרסם לאחרונה את שמותיהם של עשרת שחקני הכדורגל הפופולריים ביותר במנוע החיפוש שלu - וייתכן שחלק מחבר'ה שנכנסו לרשימה יפתיעו אתכם.

על פי הפרסומים של Pornhub, כריסטיאנו רונאלדו הוא השחקן שמחזיק בתואר "הכדורגלן הפופולרי ביותר" בקרב הצרכנים והצרכניות של האתר, ואנשי הסטטיסטיקה שהיו אחראים על הסיפור אמנם לא חשפו כמה פעמים חיפשו אותו במהלך השנה - אבל טענו כי הוא מחזיק בשיא החיפושים מאז שנת 2015.

למקום ה-2 ברשימה מגיע כוכב ברצלונה ליונל מסי, שמוכיח שלא צריך להיות דוגמן תחתונים כמו עמיתו הפורטוגלי בשביל להיות פופולרי באתר סטרימינג של תוכן פורנוגרפי. אחריו ברשימה נמצא מאורו איקרדי, כוכב כדורגל ארגנטינאי נוסף, שככל הנראה פופולרי במיוחד בקרב חובבי כתובות קעקע למיניהם.

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

View this post on Instagram

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

אל המקום ה-4 הגיע שחקן אינטר, הצ'יליאני אלכסיס סנצ'ז, ואחריו עומד זקוף כוכב המונדיאל האחרון קיליאן אמבפה. אחרי החלוץ הצרפתי ניתן למצוא עוד שחקן ארגנטינאי, פאולו דיבאלה, שחקנה של יובנטוס, ולמעשה כוכבי נבחרת ארגנטינה מהווים כשליש מן הרשימה ומסתמנים בתור הבחירה הפופולרית בקרב הגולשים.

במקום ה-7 ניתן למצוא את אדן הזאר הבלגי ואחריו ראחים סטרלינג הבריטי. במקום ה-9, ואולי המפתיע מבין כל השחקנים ברשימה, נמצא חלוצה של ריאל מדריד הוותיק כרים בנזמה. לא שיש לנו משהו נגד השחקן הצרפתי, פשוט מרגיש לנו מעט ביזארי שהשחקן שהגיע אחריו במדרג הפופולריות מוגדר בעיני רבים בתור אחד השחקנים הסקסיים בכל הזמנים - אם לא השחקן הסקסי בכל הזמנים.

View this post on Instagram

A post shared by Karim Benzema (@karimbenzema) on

View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

דיוויד בקהאם אמנם כבר מזמן לא מככב על המגרשים, אבל הוא עדיין זכור היטב לאוהדי הכדורגל ברחבי העולם, וכעת מתברר שהוא גם אהוב מאוד על הגולשים של אתר האינטרנט הפורנוגרפי - לא רע עבור מישהו שרק לפני שבוע חגג 45.